21:19
(12:9)
> >
Ambros Martin a mérkőzés lefújása után igen mérges kedvében van, egyrészt a játékosaira, másrészt a rendkívül furcsa bíráskodás miatt perel a két portugál játékvezetővel. Mindkettő igaz, a Győr rengeteget hibázott és megérdemelten szenvedett vereséget, ugyanakkor egyértelműen látszott a bírói hátszél a norvégok javára.

Az egyetlen igazi pozitívum a mai napon Grimsbö kapuban nyújtott teljesítménye volt, ami valóban klasszisokat idézett. Úgy tűnik, jó vásárt csinált a Győr Grimsbö megszerzésével hosszú távra. A csoportelsőség nincs meg a Győrnek, de a könnyű továbbjutás igen, a csoport második helyén. Az elsőn a Larvik ment tovább. Nagyon sokba került ma a második félidő első 10 percében látott magyar gólcsend. De semmi tragédia nem történt.

Larvik – Győr: 22-19!

Helyesbítés: bár az eredményjelzőn is megjelent a 22:19, végül Solberg utolsó gólját nem adták meg így a végeredmény 21-19 a Larvik javára!
----
18:33
(7:18)
> >
Erre a mérkőzésre nincsenek jobb szavak, minthogy az Érd kiütötte a Békéscsaba együttesét. Mindössze 10 percig tudták magukat tartani a hazaiak, 4-4-es állásról azonban ellépet a vendégcsapat. Az Érd a játék minden elemében jobb volt ellenfelénél, a Békéscsaba hibáit könyörtelenül használták ki. A kapuban Janurik nyújtott remek teljesítményt, később Oguntoye is jól szállt be, míg Gridnyeva 3 hetest is hárítani tudott.
Az Érd tehát teljesen megérdemelten nyert 15 góllal, és vitte haza a 2 pontot.