(13:15)
második hosszabbítás után
> >
Drámai csatában a Füchse Berlin nyerte meg a klub-világbajnokság döntőjét.
Végig fej-fej mellett haladtak a felek váltott vezetéssel. A rendes játékidő 24-24-es eredményt hozott. A ráadásban vezetett a Veszprém két góllal, de fordított a Berlin és végül megnyerte a döntőt.

A Veszprém tehát a második helyen zárt a a klub-világbajnokságot.

MVM Veszprém – Füchse Berlin 24-24, hosszabbításs után 27-28

32:24
(14:13)
> >
A végén magabiztos sikert aratott a Ferencváros együttese, de sokáig szívósan, jól tartotta magát a Debrecen. Az 51. percben még mindössze három találat volt a különbség, ám a végén hengerelt a Fradi és az utolsó 10 percben még ötöt hozzátettek a különbséghez.

Nem volt igazán kiváló hangulatú mérkőzés, a Fradinak sem ment úgy igazából és a Lokinál is becsúsztak bosszantó hibák. A meccs egészét nézve 4-5 gól lett volna a reális, de a hajrára összeomlott az eddig remekül harcoló DVSC. A Fradi továbbra is 100%-os, a Lokinak marad a két megszerzett pontja.
Kiemelhető Szucsánszki, Pena és Szekerczés, helyenként Tomasevic és a védekezés is. A vendégeknél Kudor vitte a prímet, de Karniknak is akadtak szép megmozdulásai.

FTC – DVSC: 32-24!