FTC Rail Cargo Hungaria
32:24 (14:13)
DVSC - TVP AQUATICUM
csütörtök 10.09.2015, 17:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1 • 3. forduló

A végén magabiztos sikert aratott a Ferencváros együttese, de sokáig szívósan, jól tartotta magát a Debrecen. Az 51. percben még mindössze három találat volt a különbség, ám a végén hengerelt a Fradi és az utolsó 10 percben még ötöt hozzátettek a különbséghez.

Nem volt igazán kiváló hangulatú mérkőzés, a Fradinak sem ment úgy igazából és a Lokinál is becsúsztak bosszantó hibák. A meccs egészét nézve 4-5 gól lett volna a reális, de a hajrára összeomlott az eddig remekül harcoló DVSC. A Fradi továbbra is 100%-os, a Lokinak marad a két megszerzett pontja.
    Kiemelhető Szucsánszki, Pena és Szekerczés, helyenként Tomasevic és a védekezés is. A vendégeknél Kudor vitte a prímet, de Karniknak is akadtak szép megmozdulásai.

FTC – DVSC: 32-24!
    ---- (18:29:43)

Mérkőzés vége. (32:24)

60
    SISKA az utolsó másodpercben bombázza test mellől a jobb felsőbe felhúzva! (32:24)
    60
    SZEKERCZÉS most megoldja Kiss Bernadett ellen is a hetest. (32:23)

60
    Pena gólját érvénytelenítik, hetes. (31:23)

60
    Utolsó perc, támad az FTC. (31:23)

59
    Kudor hetesét Szikora lábbal hárítja. (31:23)

59
    Hetest harcol ki Sirián, Szekeres védekezett belül. (31:23)

59
    Az utolsó két percben járunk, nagy izgalmak már nem lesznek. (31:23)

58
    Végképp eldőlt a mérkőzés, csak a gólkülönbség kérdéses. Tomasevic véd mellkassal közben. A túloldalon Horváth-Pásztor is hárít, Lukács kísérletezett a szélről. (31:23)

58
    Hornyák labdaszerzését SCHATZL Nadine váltja gólra lerohanásból. (31:23)

57
    Lukács lőhetett jó szögből a jobb szélről, de a jelek szerint fél centivel vonalra lépett, így nem ér a gólja. (30:23)

57
    Szilágyi lő kapufát a bal szélről. (30:23)

56
    PENA eldönti a két pont sorsát, nem léptek ki rá, így talpról, középről, 8 méterről zúdítja a hálóba a labdát. (30:23)

56
    4,5 perc hátra, támadnak a zöldek. (29:23)

56
    Nem vállalta senki a lövést, passzív miatt elveszett ez a labda a vendégeknek. Egy góllal eldöntheti most a Fradi. (29:23)

55
    Keményen védekezik most a Fradi, sok lábmunkával. (29:23)

55
    Időt kér a DVSC. (29:23)

55
    Rendezetlen védelem ellen MÉSZÁROS Rea büntet középről, hat méterről. Hattal megy a Fradi, kezd elmenni a hajó a Debrecennek. (29:23)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Tomasevic – Zácsik, Cifra, Szarka, Schatzl, Szucsánszki, Szekeres, Mészáros, Kovacsicz, Lukács, Pena, Háfra, Hornyák D., Szekerczés, Szamoránsky
    DVSC - TVP AQUATICUM: Víg, Horváth-Pásztor, Kiss B. – Szilágyi, Varsányi, Karacs, Kiss O., Slakta, Kelemen, Siska, Sirián, Garbuz, Klikovac, Marincsák, Karnik Sz., Despotovic, Kudor

Játékvezetők: B. Pech Katalin – Vágvölgyi Mária