25:26
(10:13)
> >
A mérkőzést jól kezdték a vendégek, de a Fradi szép lassan átvette a vezetést, már 9:6 volt a javukra, de ezután 6 gólt dobott úgy a Midtjylland, hogy eközben a hazaiak egyet sem szereztek. Innen csak futott a Fradi az eredmény után, az utolsó percben sikerült egy gólra feljönniük, Tomori időn túli szabaddobást lőhetett, de ezt a végig bravúrosan védő Englert a kapufára tolta. Így vereséget szenvedett a Ferencváros, ezzel gyakorlatilag esélytelen a továbbjutásra.
25:18
(16:7)
> >
Két teljesen ellentétes félidőt láthatott a váci csarnokba kilátogató nézősereg. A második félidő egyértelműen a VOC csapatáé lett, az első félidő magyar dominanciája után. A végén Farkas Veronika gólerőssége segített, hogy 7-gólos fórral utazhatnak jövő héten Amszterdamba a váciak.
Nehéz mérkőzésre számíthatunk idegenben, látva a második félidőt. Mintha kicserélték volna a holland csapatot, a váciak pedig elbizonytalanodtak a remekül védő ter Haar, és az őt sokkal jobban segítő védelem miatt.
A jövő heti visszavágó előtt még semmi sem dőlt el, de a váciak így is egy komolyabb előnyt kovácsoltak össze.
A mérkőzés élvezetes volt, a csarnok hangulata pedig kiváló, mint a váci meccseken általában. A hazai csapat hőse Farkas Veronika, aki 11 gólig jutott.
Köszönjük a figyelmet!

De publiek kon twee helemaal verschillende helften zien. De tweede helft was duidelijk voor VOC, in de eerste helft had Vác grote voordeel. Aan het einde Farkas Veronika speelde heel goed, we gaan naar Amsterdam volgende week met 7 doelpunten verchil.
Moeilijke wedstrjd is te verwachten in Amsterdam, als we naar de tweede helft kijken. Als we een helemmal andere nederlandse ploeg zag. de spelers van Vác werden onzeker vanwege de safes van ter Haar, en de veel betere verdediging.
Er is nog niks beslist, maar Vác heeft een grote voordeel voor volgende week.
De wedstrijd was spannend en de sfeer van de zaal was geweldig net als altijd in Vác. De held van Vác is Farkas Veronika wie heeft 11 doelpunten gemaakt.
Dank U voor uw aandacht.
25:34
(11:20)
> >
Hozta a kötelezőt a Szeged, de az MKC az első 15 percet leszámítva helyt állt. Gyakorlásnak jó volt ez a vendégeknek, a Kövesdnek, pedig nem itt kellett győznie. A publikum szép játékot láthatott.