Az eseménysorozat végén pedig én megköszönöm a figyelmüket Balmazújvárosból, reméljük, jól szórakoztak! A viszontlátásra!
37:22
(16:12)
> >
Jól kezdett a Siófok, 4:3-ra még vezettek, de az egyébként sokat hibázó Győr így is négy góllal vezetett a szünetben.

A második félidőre bevetette a legjobbjait a hazai gárda és a láthatóan elfáradó Siófokot végül kiütéssel tudta verni.

Úgy tűnik azonban egy vezéráldozata is van a csatának, Szepesi Ivett egy csúnya szabálytalanság után láthatóan súlyos sérülést szenvedett. Kívánjuk, hogy ne így legyen és az ősz egyik legjobbja hamarosan ismét a pályán ontja a gólokat.
25:21
(15:11)
> >
A mérkőzést megérdemelten nyerték a hazaiak, miután többször el tudtak lépni ellenfelüktől, amire a 44. perctől nem érkezett válasz a vendégektől. A játékkép az utolsó 16 percben hasonló volt az első félidő utolsó negyedórájához, miután a vendégek csupán 2 góllal tudtak válaszolni a hazaiak futására. A Békéscsabába mindig előlépett valaki, előbb Glusica, majd Nyikolajenko tolta a hazaiak szekerét, míg a Fehérvárnál Tilinger vette hátára csapatát. A kapus teljesítmény mindkét oldalon kiemelkedő volt.
A Békéscsaba ezzel harmadik mérkőzésé nyeri hazai pályán zsinórban és ismét felkapaszkodik a középmezőnyhöz. A jövőhéten a Győr otthonába látogatnak a hazaiak, míg a Fehérvár otthon fogadja az MTK csapatát.
32:21
(16:10)
> >
Joggal ünnepel a szép számú hazai publikum, a Debrecen pedig továbbra is gödörben. A remek évkezdet után ez már az utóbbi hat összecsapásukon az ötödik vereségük a vendégeknek és maradnak a 6. helyen és a Fehérvár hátulról már veszélyeztet és a Veszprém sincs túlzottan lemaradva még.
Az egész mérkőzést a Dunaújváros tartotta kézben és dominált. Az utóbbi hetekben három fontos mérkőzésen szerzett győzelmet a hazai csapat, mert a Veszprém és a Vác után a Debrecen is kénytelen volt meghajolni előttük. Inkább csak a különbség tűnik meglepőnek, hogy 32-21 arányban győzött végül teljesen megérdemelten a Kohász úgy, hogy az utolsó 10 percben már nagyrészt a cserék voltak pályán, igaz, a DVSC is cserélgetett akkor már.
Remek iramú összecsapást láthattunk ma, bár az izgalmak már hamar elmaradtak, mert gyorsan komoly előnyt szerzett a DKKA.