(9:16)
> >
Végül magabiztosan, végig vezetve nyertük meg ezt a fontos meccset!
A 2. félidőben tartottuk az eredményt, a srácok okosan játszottak végig.
Hétfőn jönnek a hazai dánok, az sokkal nehezebb lesz, de ez a meccs önbizalom növelő kell, hogy legyen.
35:26
(17:10)
> >
Az őszi kétgólos dunaújvárosi vereségért hazai pályán méltó választ adott a Ferencváros. A zöld-fehérek a játék minden elemében jobbak voltak, azonkívül több klasszis teljesítmény volt hazai oldalon. Szucsánszki igazi vezére volt ma a Ferencvárosnak, Szamoránsky beállóban tarthatatlan volt, a második félidőben pályára lépő Vérten pedig szélről sorozatban lőtte a gólokat.
A végig rendkívül feszült találkozón a vendégeknél Vincze és Bulath játszott átlagon felül, de a korábbi válogatott Ferling se felejtett el kézilabdázni....sőt!
Köszönöm megtisztelő figyelmüket!
24:22
(12:8)
> >
Az első tíz percben nem találta a Siófok a veszprémi hatos fal ellenszerét. Azonban a félidő végére egy remek húsz perc után már négy góllal vezettek (12:8). Hat gól volt a legnagyobb különbség, aztán a 45 perc után (18:12) után feljavult a vendégek támadójátéka, így a végjáték izgalmasra sikeredett.
33:16
(15:8)
> >
Gólszerzők:

Fehérvár KC: Tilinger 6(2), Horváth B. 6, Herr Anita 5(2), Emberovics 3, Hajduch 3, Benzal 2, Azari 2, Vaszari 2, Becséri 2, Májer 1, Kuhinkó 1

MTK-Budapest: Buzsáki 5, Hornyák 4, Borbás 3(2), Fekete 3, Fundák 1
24:20
(15:9)
> >
Ambros Martín nyilatkozata: „Az új otthonunkban megnyertük az első mérkőzést, a lányok keményen dolgoztak, talán fejben el is fáradtak a végére. A legpozitívabb dolog, hogy 20 gólon tartottuk az ellenfelet.”

Bakó Botond véleménye a mérkőzésről: „Játszottunk egy jót, felszabadultan és jókedvvel, emiatt jó érzéssel indulunk haza.”
28:28
(16:15)
> >
A már veszni látszó összecsapást hozta vissza a Vác az utolsó percekben azzal, hogy harcoltak, nem adták fel, az érdiek pontatlanná váltak. Konkoly Csaba még meg tudta újítani csapatát, Szabó Edina már nem. Némileg szerencsével, de végül pontot mentett a váci csapat és ez gyógyír lehet a 2, héttel ezelőtti utolsó másodpercben elveszített Újváros elleni rangadóra is.
Az érdiek is nagyon jól játszottak, színvonalas mérkőzést láthattunk. Most sajnálhatta igazán a Vác, hogy Drávai még nem kapta meg a játékengedélyét, vele feltétlenül nagyot nő majd a váci átlövőerő.
Nikcevic pedig hőssé vált a csarnokban, pedig előtte nem igazán ment neki támadásban.
A végeredmény tehát Vác-Érd 28-28!
----
32:24
(18:10)
> >
A találkozót végül fölényesen, de nem könnyedén nyerte a vendéglátó gárda. Vizi szépen tartotta Urányival a csapatában a lelket, de a végén sokat hibáztak.
25:22
(14:8)
> >
Az első játékrészt a Győr a másodikat a Minaur nyerte. Nem hittem volna, de a mérkőzés vége előtt még volt esélye a román együttesnek is nyerni, de fejben a Győr volt a koncentráltabb. Lehet ezen az összecsapáson láttok a későbbi győztes csapatot.
28:25
(16:12)
> >
Végig szoros volt a mérkőzés, de a jobb csapat nyert. Egy percig se engedte ki az irányítást a kezei közül. Jól védekeztek abból pedig többször indítottak. Az Oradea se játszott rosszul, erre a játékra lehet építeni.
27:27
(13:18)
> >
Eszméletlen szoros második félidőt láthattunk. Az utolsó másodpercekig kiélezett volt a találkozó. Összességében a döntetlen a megfelelő eredmény mindkét csapat számára. Nagyjából egyenlő erőt képviseltek a csapatok.
21:22
(12:12)
> >
Hatalmas mérkőzés volt, tele izgalmakkal. Végig vezetett az Eger, de loholt utánuk a Minaur. Így a csoport elsőségért a Győr ellen játszanak majd, feltéve, ha a következő mérkőzésen megverik a PLERT. Tartsanak arra a találkozóra is velünk!
23:26
(13:13)
> >
A Győr nyerte a második félidei felpörgetett játékával ezt a kiélezett találkozót. Sok volt a reklamálás a veszekedés, ugyanis mind a két csapatnak kellett a győzelem, ugyan más-más okból. Végül az ETO nyert, de ez a játék kevés lesz a végső győzelemhez.
22:30
(13:17)
> >
Az első félidő után úgy tűnt lehet szoros lesz a második játékrész, de a Tataiak nem hagyták érvényesülni a román Oradea csapatát. Szinte lemásolták az első félidőt sőt megduplázták az előnyüket a játék végére. Mivel nem tudtak közelebb férkőzni a románok a meccs utolsó 5-10 perce eléggé szürkévé vállt. Ezt a tataiak trükközéssel próbálták színesíteni.
17:26
(8:10)
> >
Vége az első napnak. A Nyíregyháza elég rosszul zárta a napot, nem sikerült ellenfelüket meglepni, egyértelműen jobb volt a Vác még a tartalék csapatával is. A második játékrész már sokkal jobban sikerült a gólokon is látszik.
Holnap folytatjuk, kövessenek minket akkor is.