28:24
(12:12)
> >
Bosszantóra sikeredett a mérkőzés vége, mert a németekkel egy színvonalon kézilabdázó magyar csapatnak 22:24 után szinte nem engedtek végigvinni támadást a játékvezetők, míg a németeknek minden sikerült, 4 perc alatt lőttek hat gólt...

Összességében a magyar válogatott teljesítményére nem lehetett panasz, holnap este 20.15-kor ismét játszunk a németek ellen, lehet javítani az eredményen.
30:27
(14:14)
> >
A kiélezett első félidő után a Békéscsaba 6 perc alatt 5 gólt szerzett, amit a Siófok már nem tudott ledolgozni. Támadásban Barján és Walfisch húzta a csapatot, míg a remekül védő Terenyi Bianka védekezésben segítette ki rendre a csapatot. A vendégek ugyan hatalmas küzdéssel többször az egyenlítés közelébe jutottak, ám ezt egyszer sem sikerült elérniük, ezzel második játékrészben mutatott játékával megérdemelten nyert a Békéscsaba.