Orosházi gyözelemmel zárult ez a pörgös és akciokban duús mérközés reméljük a holnapi visszavágó is ugyan ilyen izgalmas lesz.
28:21
(16:10)
> >
Az első játékrészben megszerzett előnyét a Tatabánya nem tudta növelni, maradt a második félidőre a folyamatos 5-6 gólos különbség a hazai csapatnál. A vendégek nem tudták felpörgetni úgy a mérkőzést, hogy megszorongassák a rutinos hazai csapatot.
> >
Elképesztő mérkőzés, nagyszerű hangulat az Elek Gyula Arénéban, végül a két csapat megosztozott a pontokon.
Az első félidő után nem sokan gondoltak arra, hogy a Ferencváros bajban lehet a találkozó végén, ugyanis a hazaiak ötgólos előnnyel mehettek pihenőre. A második játékrész is hazai góllal kezdődött, de ott történt valami, talán a zöld-fehérek már elhitték hogy megnyerték a mérkőzést. A vendég Siófok pedig fokozatosan zárkózott fel nevesebb ellenfeléhez. A Balaton-partiak négy gólt dobtak zsinórban, ezt követően Elek Gábor időt kért, de igazából ez sem segített a hazaiakon.
Az 51. percben ugyan két góllal vezettek Tomoriék, de az erőn felül teljesítő Siófokon érezhető volt, hogy nem fogja feladni a mérkőzést. Tomasevic a kapuban hiába brillírozott, a zöld-fehérek sem tudtak ellépni.
Talán elmondhatjuk azt, hogy a vége igazságos döntetlen lett, a Siófok lelkesedése miatt megérdemli az egy pontot. Na meg volt egy Orbán és Szekerczés a pályán, illetve Erdősi is nagyon hasznosan játszott.
A Ferencvárosnál Szucsánszki játéka a második játékrészben visszaesett, igazából Pena vitte sokszor a hátán a csapatot.
A Ferencváros jövő héten Lipcsébe látogat, a Bajnokok Ligája selejtezőjében bizonyosan több kell a ma mutatott játéknál.
26:23
(13:13)
> >
A második félidőt jobban bírta a hazai együttes és főleg Triscsuk Krisztina magabiztosságának, góljainak köszönhetően megnyerte ezt a mérkőzést! Rajta kívül Katarina Krpez volt még többször gólerős az Érdnél!
A vendégcsapatban Tóth Gabriella klasszisa ma kevésnek bizonyult! Mindkét oldalon jó kapusteljesítményeket láthatott az az 1000 néző aki kijött a mérkőzésre az érdi sportcsarnokba!
Összességében soha rosszabb meccset!
Az Érd háromgólos sikere egyébként megérdemelt!
Köszönjük a kedves figyelmet és tartsanak továbbra is velünk!
29:23
(12:11)
> >
A mérkőzés kiegyenlítetten kezdődött, a félidő második felében ugyan ellépett a Békéscsaba, azonban az MTK hamar vissza tudott jönni, a második játékrész elején a vezetést is megszerezték. Ezután ismét kiegyenlített volt a játékképe, és 22-22-vel futottak neki a csapatok az utolsó 5 percnek. Ezt már jobban bírta a hazai együttes, és végül 7 góllal tudott győzni, miután pár gól után szétesett a vendégek játéka. Mindkét csapat győzelmet érdemelt, amit végül a csabaiak szereztek meg.
31:23
(17:12)
> >
Jól kezdte a Veszprém a mérkőzést, gyorsan 5-1-es vezetésre tettünk szert. Szívósan visszazárkózott viszont és 45-48 percig remekül tartotta magát a Vardar.

A Veszprém a meccs közbeni sok cserélgetés miatt frissebb tudott maradni és a padja is hosszabb jelenleg, így a találkozó hajrájában kijött a különbség erőnlétben, alaposan megléptünk a macedón csapattól. Ebben az időszakban főként Momir Ilic volt a gólzsák, összesen 12 gólt szerzett, elképesztő teljesítmény. De többen is kiemelkedtek ma és a védekezésünk is világszínvonalú volt többnyire. Ezzel a győzelemmel már 12 pontos a magyar csapat, vezetjük a csoportot.

MKB-MVM Veszprém – RK Vardar Szkopje: 31-23!