Köszönjük megtisztelő figyelmüket!
29:37
(17:18)
> >
Egy szoros és izgalmas első félidő után nagyon sima lett a vége. Az első játékrészben még fej-fej mellett haladtak a csapatok, a Siófok mehetett egygólos előnnyel pihenőre.
A második félidőben fokozatosan lépett el fővárosi ellenfelétől a Balaton-parti együttes, a vendégeknél az utolsó percekben már a cseresor lépett pályára.
Az MTK-Budapest rengeteg labdát eladott, visszarendeződni pedig nem tudott, a leindításokból a Siófok szórta a gólokat.
A vendégeknél Erdősi és Orbán tarthatatlan volt, kis túlzással ketten verték meg a hazaiakat.
Az MTK-Budapestnél Wolf az első félidőben még kiemelkedőt nyújtott, a második felvonásban már ő is beleszürkült a mezőnybe.
33:25
(19:11)
> >
A hazaiak már hamar eldöntötték a meccset, a szegedi hibákra alapozva hamar 5-6 gólt raktak a két csapat közé, majd ezt a félidő végére 8-ra tornázták fel. A második játékrészben már maradt a különbség, a két csapat a második 30 percben már döntetlent játszott. A két csapat között nem volt ekkora különbség, de a vendégek hibáival nem lehet meccset nyerni.