29:22
(16:13)
> >
Összességében megérdemelt a spanyolok győzelme, bár ekkora különbség talán nincs a két csapat között, de a lengyelek kétszer is produkáltak öt percre nyúló gólcsendet, ez nem megengedhető a nemzetközi mezőnyben.

A hispánoknál végig jól védett Navarro, míg támadásban Pena, Fernandez és Mangue megkeserítettre a lengyelek életét, náluk csak Kudlacz és helyenként Wojtas tudott felnőni a feladathoz.

A hét gólos győzelem sokat érhet még a spanyoloknak a végelszámolásnál, ne feledjék, hamarosan pályára lép a magyar csapat is, 20:30-tól közvetítjük az oroszok elleni mérkőzést, tartsanak akkor is velünk!
27:19
(16:7)
> >
Megérdemelten nyertek a norvégok, jobban játszottak, és így is csak annyit adtak ki magukból, amennyit muszáj volt!
A románok nem mutattak nagy játékerőt egyelőre, van min javítaniuk, a norvégoknak alig volt eladott labdájuk, a románoknál viszont sok volt!
A meccs legjobbja CRISTINA NEAGU!
29:29
(14:15)
> >
Összességében azt kell, hogy mondjuk, igazságos a döntetlen még úgy is, hogy két perccel a vége előtt két góllal vezettünk.

Az első félidőben már öttel is vezettek az oroszok, de a szünetre fel tudtunk zárkózni, Planéta és Mayer beállásával feljavult a játékunk, Bíró is jól védett, ennek köszönhettük, hogy előnyben várhattuk a végjátékot, amit Tomori kiállítása miatt nem tudtunk jól megoldani, így a vége 29:29, egy pontot szereztünk, kedden a lengyelek jönnek, nézzünk előre.

Az oroszoknál Szent, Dmitrijevát és Makejevát lehet kiemelni, nálunk a fent említett két újonc mellett Triscsuk dicsérhető a hetesek tökéletes értékesítésével, Tomori és Kovacsics is megtette magáét.
32:23
(14:11)
> >
Az ukránok elfáradtak a második félidőre, és így meg tudott lépni előlük Dánia! Nem túl magabiztos még a dánok játéka, az egyik kötelezőt behúzták, védekezésben az első félidőben nem voltak jó, de talál valamennyire abba is feljavultak.