22:31
(11:12)
> >
A Ferencváros megérdemelten nyerte meg a találkozót. A Vácnak időnként voltak felvillanásai, a kijjebb tolt védekezéssel azonban nem tudtak igazán mit kezdeni a hazaiak. Az első félidőt nagyon jól kezdte a Fradi, de a négy gólos előnyből egyetlen egy maradt a szünetre.

Jól kezdett a Vác a második játékrészben, még vezettek is egy rövid ideig, ám ekkor felpörgött a Fradi és gyorsan fordítani tudott. Jól védett Bíró Blanka és Tomasevics is, Tomori Zsuzsanna pedig klasszis második félidőt produkált a feledhető első után és hátán vitte a csapatot. Kovacsicz és Szucsánszki is eredményes volt átlagon felül, illetve Szamoránskyt is többször megtalálták beállóban.

A váciaknál Hornyák Dóra ma is szépen termelt, kilencnél állt meg végül. Tóth Eszter is ötig jutott, de ma mezőnyben kevesen nőttek fel hozzájuk, érezhető volt Fülöp hiánya. Az emberelőnyös helyzetekkel továbbra is hadilábon áll a Vác, de időnként már érezhető némi javulás a csapat játékán. A Vácnak nem ezt a meccset kellett megnyernie, bár a meccs képe alapján az 5-6 gólos különbség reálisabb lenne, mint ez a kilenc.
Sok sikert a Ferencvárosnak a nemzetközi kupában!

Vác – Ferencváros: 22-31!