29:24
(14:11)
> >
Megvédte címét és idén is Szuperkupa győztes a Győri Audi ETO KC! A Ferencváros jobban kezdett, majd fordított a házigazda és három találattal elhúzott. A második játékrész elején az öltözőben maradt a Fradi, az ETO gyorsan megduplázta előnyét. A hat gól azonban elkezdett olvadni, magára talált a Fradi.

Egészen két gólig feljöttek a vendégek, támadhattak többször is a mínusz egyért, de nem sikerült átlépniük ezt a határvonalat. Az utolsó két percben már lövéskényszerben volt az FTC, ezek nem is jöttek be és végül egészen öt gólra növelte előnyét az ETO. Megérdemelten győzött a Győr, de a Fradi sem szégyenkezhet, mert Győrben az utolsó 2-3 percig esélye volt a győzelemre. Túl sok volt a hiba, Pena viszont extra teljesítményt nyújtott, a túloldalon leginkább Korsós és Kiss Éva dicsérhető.

Győr – FTC: 29-24!
----
26:24
(16:11)
> >
Az esélyeknek megfelelően a Veszprém idén is megnyerte a szuperkupát, de a mérkőzés alakulása nem volt éppen szokványos. Az első játékrészben alaposan elhúzott a címvédő alakulat, a második félidő elején az öt gólos fórt megtoldották még kettővel.

Ekkor azonban, talán a cserélgetések miatt is, megtört a lendület és a Szeged megérezte a lehetőséget. Felállt a padlóról és egyre közelebb lopózott riválisához. Rengeteg volt a technikai hiba mindkét részről, de végül egy gólra nem tudott feljönni a Szeged, mert Mikler többször is fontos pillanatban védett. Összességében megérdemelt a dunántúliak sikere, ám az utolsó 15 percet érdemes majd kielemezni, mielőtt elkezdődik a BL. A Szeged a végén izgalmassá tudta tenni a találkozót, még ha a 42. perc környékén lefutottnak is tűnt a dolog. Megtörtént a címvédés, újra nyert a Veszprém.

Veszprém – Szeged: 26-24!