101:97
(21:20, 48:41, 68:62, 84:84)
hosszabbítás vége
> >
Szenzációs, rangadóhoz méltó mérkőzésen szakítja meg az Alba Fehérvár a paksiak 11 meccses győzelmi szériáját. A hosszabbításban egészen elképesztő teljesítményt nyújtott a hazai csapat a triplavonal mögül, záporoztak a hárompontosok, amire már nem tudtak válaszolni Evansék. Ez volt az Atomerőmű harmadik veresége a szezonban, míg a Fehérvár zsinórban harmadik győzelmét könyvelheti el. A végeredménnyel búcsúzom a Vodafone Sportcentrumból, hosszabbítás után TLI-Alba Fehérvár – Atomerőmű SE 101:97!
87:91
(27:18, 54:39, 69:63)
> >
Rengeteg kaposvári szurkoló van a helyszínen, úgy tűnik megérte ide elutazni, lelkes szurkolásuk, kisegítette a csapatot a gödörből. Húsz pont közeli különbséget sikerült ledolgozni, megfordítani a találkozót.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Pécsi VSK-PANNONPOWER – Kaposvári KK 87:91
69:61
(17:19, 38:33, 55:48)
> >
A második félidőt a hazaiak kezdték jobban, a harmadik negyed közepén Taylor kezdte el a pontgyártást vendég részről, akik egyébként mindvégig a hátán cipelte a csapatát, ez azonban kevésnek bizonyult.

Az utolsó játékrészben sokat hibázott a KTE, Kósa triplája pedig alig két perccel a vége előtt 65-58-as állásnál még izgalmassá is tehette volna a végét, azonban Derasimovic betörései és Barovic palánk közeli megmozdulásai a kecskemétiek javára döntötték el az összecsapást.

KTE-Duna Aszfalt 69-61 Marso Nyíregyházi KK