66:57
(24:8, 42:19, 51:45)
> >
Az első mérkőzést megnyerte a negyeddöntőben a Győr, de az újrajátszást a PINKK hozta, meglepetésre a Győr odahaza verte a címvédőt, így a mai összecsapás döntött.

Ezt a mérkőzést a hazaiak teljesen megérdemelten, végig vezetve nyerték, azt első félidőben 23 pontos előnybe kerültek, ezt csaknem sikerült ledolgoznia a PINKK csapatának, de összekapta magát a Győr záró negyedre, és a végjátékra végül nem maradtak izgalmak.

A PINNK tehát nem védheti meg a címét, a Győr lesz a Sopron ellenfele az eldöntőben, a megyei rangadó nem akármilyen izgalmakat igér!
78:74
(22:14, 42:38, 61:62)
> >
A végletekig kiélezett találkozón sikerült előnyt szereznie a párharcban a PEACnak. A papírformának megfelelően tehát az alapszakaszt második helyen záró együttes került előnybe az elődöntőben.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.
67:75
(13:20, 40:40, 56:50)
> >
Hihetetlen végkimenetelű mérkőzés után nyert az MKB-Euroleasing Vasas csapata, az eredmény 67:75.

Óriási hangulatú mérkőzésnek lehettünk szemtanúi itt az MTK Sportcsarnokban, mindkét csapat fantasztikusat játszott, küzdeni akarás maximálisan megvolt, a hazai oldalon két ember is kipontozódott KAJDACSI és MEDGYESSY, ez nagyban rányomta a bélyeget a csapat játékára.

Kiváló teljesítményt nyújtott hazai oldalon: BAKSA BETTINA (21), MEDGYESSY DÓRA (16), TURÓCZI NIKOLETT (13) ponttal.

Míg vendég oldalon óriásit játszott: HATÁR BERNADETT (29), AHO NINA (17), BAJNÓCZI VIKTÓRIA (13), valamint ADAMECZ LILLA (11) ponttal.

Gratulálunk a győztes csapatnak, valamint az MTK-nak is!

Így a végeredmény 9. helyen végzett a bajnokságban az MKB-EUROLEASING VASAS csapata

10. helyen végzett az MTK-BUDAPEST csapata.