78:82
(16:18, 38:37, 55:55)
> >
Két perccel a vége előtt még úgy nézett ki, hogy megnyerheti a mérkőzést a Paks. A végére viszont összeszedték magukat az előzetesen esélyesebbnek vélt vendégek. Szoros meccsen behúzták az újabb győzelmet.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Atomerőmű SE – Trabzonspor Medical Park 78:82
63:76
(11:17, 27:41, 50:60)
> >
Az első félidőt követően hiába javult fel a Körmend védőjátéka, támadásban nem tudtak átütő erőt kifejteni. Pedig bíztatóan indult a harmadik negyed. 7:0 rohammal indultak a Rába-partiak. Aztán Smith-Curry-Thomas trióval képtelenek voltak bírni. Hol a triplavonal mögül, hol a palánk alól, de mindig volt, aki tett azért, hogy ne jusson a Körmend 10 pontos különbségen belülre.
Rengeteg tiszta ziccert és dobóhelyzetet hagyott ki ma a hazai csapat és ezt, ezen a szinten nem lehet megengedni!

Nehéz hetek várnak a körmendi kosarasokra, hiszen mindhárom hazai mérkőzését letudta. Egy romániai és egy észt mérkőzés még vár rájuk – viszont győzni kell ahhoz, hogy továbbjusson a csapat az Eurochallenge B csoportjából!