Gabi kiüti, ezzel Jakub megnyeri a meccset!
7:6(0), 6:4-el továbbjut Jakub Oravec és Borsos Gábor búcsúzik a kupától!
Köszönöm szépen a figyelmüket! Kövessenek minket továbbra is, hiszen rögtön következik Gödry Levente párharca!
0:2
4:6
3:6
> >
Az első mérkőzéslabdáját ki is használta Ágoston György, aki a meccs során 12-ből 11 bréklabdát tudott hárítani, ez bravúros teljesítmény, jogosan jutott tovább a második fordulóba!
0:2
6:74
4:6
> >
Varga Róbert jól küzdött, időnként nála volt a lélektani előny, ám Krajinovic tudásának megfelelően győzte le a magyar játékost.
Köszönöm figyelmüket!
2:0
6:3
6:4
> >
A második meccslabdáját kihasználja a szlovák fiú, aki magabiztosan jut a második fordulóba, ő játszhat Bíró Andréval a negyeddöntőbe jutásért!
0:2
3:6
6:74
> >
Kevin kihasználja Levi hibáját és kiejti a Magyart!
Levi még a második szett végén feltámadt és 3-5 után 6-5-nél 2 szett labdája volt, de el bukta, majd a Tie breakben Kevin esélyt se adott neki és simán megnyerte 7:6(4)-ra!
Sajnálatos módon érvényesült a papírforma és a tornán 4. helyen kiemelt német Kevin Kraweitz jutott tovább a 2. fordulóba!
Köszönöm szépen a figyelmüket, kövessenek minket mindennap!