2:0
6:3
6:1
> >
Madarász Gergely jóvoltából tovább folytatja jó szereplését a magyar válogatott. "Gergő" a kezdeti megingás után 12 játékból mindössze egyet engedélyezett ellenfelének, így 54 perc alatt sikerült megszereznie a győzelmet!
20-25 percen belül kezdődik Fucsovics Marci meccse, tartsanak velünk továbbra is!
2:0
6:0
6:1
> >
13:40-től folytatódik a mai program a párosmérkőzéssel, maradjanak velünk a folytatásban is!
2:0
6:0
6:0
> >
A Davis Kupa euro-afrikai zóna III. csoportjának második versenynapján Magyarország – Liechtenstein 3-0! Madarász, Fucsovics, majd a Filipenkó-Gödry páros sem adott esélyt az ellenfélnek, sima két szettekben múlták felül a liechtensteinieket.
Most egy nap pihenő jön, majd szombaton Grúzia ellen küzdhetünk meg a feljutásért! Természetesen azokat a mérkőzéseket is a helyszínről közvetítjük, tartsanak velünk akkor is, köszöni a figyelmüket Szeitz Gergő és Varsányi Attila!