Végül a rutinnak és a jobb játéknak köszönhetően megérdemelten fordított Jani Réka-Luca.
0:2
4:6
4:6
> >
Nagyon szoros meccset bukott el a magyar versenyző, mivel a fontos pontokat a szettek végén ellenfele nyerte meg, aki jobban koncentrált.
2:0
6:4
6:0
> >
Az első szettben 4:4-ig együtt haladtak a felek teljesen, sőt jóval több labdát nyert Bondár Anna, mint ellenfele, aki nem volt meggyőző az adogatásainál. Aztán onnantól már csak egy játékos volt a pályán, nem gondolta volna senki, hogy 4:4 után már csak Savic fog játékot nyerni, összesen nyolcat, Anna pedig egyet sem.

6:4 után a második szettben vélhetően erőnléti problémák léphettek fel, mert rendkívül gyorsan, nagyjából 25 perc alatt Bondár 6:0-ra vesztette el a második játszmát, ezzel a mérkőzést is.
Megérdemelt Savic továbbjutása, nem csak a nyert pontok tekintetében, hanem mert 3 ász mellett úgy hozta le a mérkőzést ilyen fölénnyel, hogy egyetlen kettős hibát sem ütött.

Savic – Bondár: 2-0!