6:15
(1:4, 1:6, 3:3, 1:2)
> >
Az első félidőben eldöntötte a mérkőzést a görög válogatott, valószínűleg ez volt a céljuk is. Utána már csak annyit tettek, amennyit nagyon muszáj és tartották az előnyüket. Grúzia ezzel egy időben a 2. félidőben helyenként ügyesen játszott.
7:12
(2:3, 1:3, 2:3, 2:4)
> >
32:00  Vége a mérkőzésnek! Szerbia az első negyedben még nem nagyon védekezett jól, de a támadások nem nagyon akadoztak, így egy könnyed öt gólos sikert arattak Németország felett. Csütörtökön már nem lesz ilyen könnyű dolgok hiszen a házigazda magyarokkal találkoznak, még Németország a spanyolokkal találkozik.

> >
Talán valamivel könnyebben nyertek az olaszok, mint az előzetesen sokan gondolták. A románok minden negyedben csak egyszer találtak a kapuba, ilyen teljesítménnyel pedig semmilyen válogatott ellen nem lehet nyerni.
8:8
(3:2, 2:2, 1:2, 2:2)
> >
A találkozó tehát döntetlenre végződött, ami főképp nekünk jó, ugyanis ezzel előnybe kerülhet a magyar válogatott az egyik legfőbb csoport riválisával szemben.
Nagyon izgalmas találkozó volt, ami döntetlenre végződött. Espanol nagyszerűen játszott és három góllal vette ki a részét a nagyszerű eredményből, de nála is jobb volt Minguell, négy találatot szerzett. A túloldalt Jokovic lőtt hármat.

Maradjanak velünk, hamarosan kezdődik a Magyarország-Franciaország találkozó, azt is követhetik nálunk.
Én köszönöm a figyelmet, további kellemes estét kívánok.