31:26
(18:11)
> >
Megszerezte újabb győzelmét a Veszprém, összességében a tizenkét meccsük mindegyikét megnyerték a SEHA-Ligában. Nem volt egy súlycsoportban a két együttes, ez jól látható volt a meccs egyes szakaszaiban, különösen a záró tíz percben.

26-16-nál tíz gól volt közte, az azt követő időszakot a Vojvodina nyerte 10:5 arányban. Ez sem okozott azonban gondot az utolsó percekben teljesen leeresztő hazaiaknak. Alilovic hozott egy jó átlagot a kapuban, elől Ruesga, Lékai és Nilsson volt elemében, Iváncsiknak is akadtak fontos góljai. A vendégeknél Datukashvili, Zivkovic és Elezovic termelt átlagon felül. Összességében a veszprémi győzelem teljesen megérdemelt, az "év végi forma" azonban kiütközött már a magyar csapaton.

MKB-MVM Veszprém – Vojvodina: 31-26!