32:18
(17:10)
> >
Öt nap alatt a harmadik tétmeccsét játszott a SEHA-Ligában a Veszprém, most sem túl veretes ellenfél ellen léptek pályára a mieink és már nagyon korán komoly előnyt építettek ki. Már az első félidőben megvolt a 10 közte, a szünetig viszont kicsit közelebb jött a Borac Banja Luka.

A második félidő első 18 percében az 5+1-es védekezéssel teljesen összezavarta a bosnyákokat, akik mindössze kétszer találtak a kapunkba, mi addigra már 13-14 gólos fórnál jártunk. A 14 gólos különbség ellenére ma nem igazán játszott jól a Veszprém, a csarnok hangulata sem hozta el az oroszlánbarlang érzést, időnként szinte néma csendben ültek a szurkolók a vége felé. Nem voltak különösebb izgalmak. A vendégektől Djukic és Jankovic emelhető ki 5, illetve 6 góljával, nálunk nagyon megoszlottak a gólok sok játékos között, Gulyás azért kiemelkedett öt akciógóljával és Ilic is szépen termelt ma nyolc találattal (de ebből öt hetes volt). A Veszprém továbbra is 100%-os teljesítménnyel vezeti a SEHA Ligát.

MKB-MVM Veszprém – Borac Banja Luka: 32-18!