Patriot – Amurszkije Tyigri 3:5 (vége)
Patriot Budapest
3:5 (0:0, 0:3, 3:2)
Amurszkije Tyigri
csütörtök 01.11.2012, 15:30 • Jégpalota Icecenter Budapest. Férőhely: 2200. • MHL

Bár az utolsó harmadban kifejezetten jól játszottak a hazaiak, sajnos ismét pont nélkül maradtak. Az látszott, hogy a tegnapi meccsből levonták a megfelelő következtetéseket, de sajnos későn kezdtek el igazán játszani a fiúk. (17:51:12)

60:00

59:48
    Amurszkije Tyigri gólt szerzett! Az üresen álló hazai kapuba emel a kiugró SERGEY SMUROV. A gólpasszt Stoliarenko adta.

A Patriot lehozza kapusát.

A szurkolók próbálják belehajszolni a csapatukat az egyenlítésbe, és a fiúk mindent meg is tesznek.

59:22
    Smurov (TIG) lövése centikkel megy a kapu mellé.

59:04
    Abramov (TIG) lövése nem talál utat a hazai kapuba.

58:24
    Elkezdi látványosan húzni az időt a vendég csapat. Hosszú másodpercekig fagyasztják a korongot a saját kapujuk mögött.

58:00
    A mérkőzés utolsó 2 perce kezdődik.

56:48
    Tovább folytatónak a Patriot rohamok. Végre igazán játszik a csapat.

55:18
    Patriot gólt szerzett! Egy szemet gyönyörködtető akció után szerez újabb gólt a hazai csapat, a szurkolók legnagyobb örömére. Kalinac hozta kihagyhatatlan helyzetbe MICHAL GLEMBA-t.

54:35
    Lesnikov (TIG) lövése nem találja el a kaput.

54:05
    Egyértelműen egyenlítésre játszik a hazai csapat. Sokat és jól lőnek kapura, azonban újfent betalálni nem sikerül.

53:20
    Patriot gólt szerzett! Egy szép akció után Michal GLEMBA talál be. A gólpasszt Berlyev és Kalinac adták.

52:45
    Kalinac (PAT) lövése hal el a vendég kapus ölében.

51:30
    Tilos felszabadítás (PAT).

50:50
    Nyomnak a Patriot játékosok, de a vendégek mintha próbálnának ráülni az eredményre, ügyesen dugják el a korongot.

50:00
    A hazai csapat kiegészül.

49:30
    Lesnikov (TIG) lő közelről kapura, ám a Boraros a legjobb helyen volt, nincs gól.

48:00
    Kiállítás a hazaiaktól. Piacka büntetése 2 perc durva játékért. A szurkolók nemtetszésüket fejezik ki az ítélet miatt.

48:00
    Időt kér a hazai csapat.

47:51
    Amurszkije Tyigri gólt szerzett! Gyorsan kihasználja a kettős előnyt a vendég csapat. A gólt Sergey ABRAMOV szerezte, Pronin átadásából. A góllal a Patriot csapata kiegészül.

47:11
    Újabb hazai kiállítás. Bajanik ül le 2 percre durva játékért.

47:11
    Stoliarenko (TIG) próbálkozik kétszer is közelről, de Boraros szépen hárít.

46:30
    Ezúttal Teslenko (TIG) lő távolról, azonban saját csapattársa blokkol.

46:11
    Tislenko (TIG) bombáz a kapura, Boraros véd.

46:00
    Kiállítás a hazai csapatból. Kuritko büntetése 2 perc színészkedésért.

45:13
    A vendégek egészen beszorulnak a saját harmadukba.

Agilisebbek a Patriot csatárok ezekben a percekben mint a mérkőzésen korábban bármikor.

44:10
    Újabb hazai helyzet, ezúttal Glemba veszélyeztetett.

43:45
    Bajanik (PAT) szépen a kaput kerülve teszi a korongot a kapura, azonban Ivandikov is szépen spárgázik, a kipattanót már nem éri el hazai játékos.

43:00
    Nemes (PAT) lövése kívülről éri a hálót.

41:48
    Patriot gólt szerzett! Egy kipattanóra lecsapva Martin KALINAC talál be. A gólpasszt Salka adta.

40:30
    A vendég csapat kiegészül.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

A második harmadban inkább a tegnap látott kemény játék volt jellemző, amit a kiállítások száma is szépen mutat. Sajnos a Patriot védők nem tudták ennek megtalálni az ellenszerét és Boraros 3 ízben is kapitulált.

A félidő statisztikái:
    - bulielhozatal: 17 - 17
    - kapura lövések: 17 - 11
    - kiállítások: 8 perc - 4 perc

40:00

39:20
    Az utóbbi percekben kicsit jobban "harap" a Patriot, azonban gólt szerezni nem sikerül.

38:30
    Ivandikov-ot kiállítják 2 percre durva játékért. A büntetést egy mezőnyjátékos üli le.

38:30
    A kapura törő Kalinac-ot (PAT) a vendég kapu üti le.

38:00
    A Patriot kiegészül.

37:50
    Egy kemény ütközés után Kalinac (PAT) marad a jégen. Rövid orvosi beavatkozás után folytatni tudja a játékot. Nincs azonban kiállítás, a közönség hangot is ad nemtetszésének.

37:40
    Teslenko (TIG) bombáz a kapura, a korong Borarosról kijön, de aztán rá tud tenyerelni a kapus.

36:45
    Smurov (TIG) lövése száll a kapu mellé.

36:00
    Kiállítás a hazai csapatból. Bajanik büntetése 2 perc gáncsolásért.

35:00
    A vendég támadók könnyűszerrel korcsolyáznak át a hazai védők között.

A vendég kapus szerelés igazítása miatt áll a játék.

33:49
    Teslenko próbálkozik újra, a lövés mellémegy.

33:05
    Teslenko (TIG) lövését saját csapattársa blokkolja.

32:34
    Újabb hazai kiállítás. Soukup büntetése durva játékért 2 perc.

32:30
    Kiállítás a vendégektől is, Namestnikov büntetése szintén 2 perc gáncsolásért.

32:22
    Csanyi (PAT) ugrik ki, azonban lövése a plexin csattan.

32:00
    Kiállítás a hazaiaktól. Holesa büntetése bottal akasztásért 2 perc.

31:40
    Abramov (TIG) a kapu mögül próbál gólt szerezni, ezzel majdnem meg is lepi Borarost.

31:00
    Tilos felszabadítás (TIG).

30:15
    Sajnos a Patriot védők ma is keresik a helyüket a pályán, könnyen zavarba hozzák őket a Tyigri támadói.

29:30
    Továbbra is aktívabbak a vendégek, most éppen Pronin lövését kellett Borarosnak hárítani.

28:45
    A kapott gól után ismét megélénkülnek a hazaiak, egy lövés után kakaskodás alakul ki a vendég kapu előtt, szerencsére a játékvezető ura a helyzetnek.

27:40
    Amurszkije Tyigri gólt szerzett! Most azonban sikerül kihasználni az emberelőnyt. A gólt Timur MIGRANOV szerezte, Abramov átadásából. A góllal a hazaiak kiegészülnek.

26:30
    Emberelőnyben szépen felállnak a vendégek, eddig veszélyes helyzetük nem volt.

25:54
    Kiállítás a hazaiaktól. Barlyev büntetése 2 perc durva játékért.

24:30
    Amurszkije Tyigri gólt szerzett! A Patriot játékosok még nem tértek magukhoz a bekapott gól után, így a vendégek egy újabbat szereztek Igor ISAEV révén. A gólpasszt Voronoi adta.

23:30

23:22
    Strebkov (TIG) lövését fogja Boraros.

23:00
    Újabb Patriot helyzet, de Ivandikov ismét hárítani tud.

22:00
    A bekapott gól után azonnal nagy helyzet a vendég kapu előtt. A már vert Ivandikov mellett nem sikerült a kapuba tenni a korongot.

21:40
    Amurszkije Tyigri gólt szerzett! Az ellentámadásból sajnos betalál Anton MALEVANYI. A gólpasszt Kopienko és Iakovlev jegyzik.

21:30
    Dolnik (PAT) lövését hárítja a vendég kapus, a kipattanóra sajnos nincs érkező ember.

20:30
    Helyzet a vendég kapu előtt is, Ivandikov már a földön, de nem sikerül a kapuba juttatni a korongot.

20:15
    Lesnikov (TIG) próbálkozása az első momentum, a helyzet azonban kimarad.

20:01

A jégfelület hibája miatt késik a harmad kezdése.

A szünetben Jakab Dása műkorcsolyázó bemutatója szórakoztatja a közönséget.

Az első harmadban kevésbé látszott idegesnek a hazai csapat, azonban a félidő második felében újra eluralkodott a kapkodás a Patriot játékosokon, főleg a csatárokon. Azonban a vendégek sem tudtak igazán veszélyes akciót vezetni, így 0-0-ás állással zárul a harmad.

- bulielhozatal: 11 - 7
    - kapura lövések: 16 - 10
    - kiállítások: 0 perc - 6 perc

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:40
    Újabb vendég helyzet, ezúttal Strebkov lövése pattan a kapu fölé.

19:07
    Iakovlev (TIG) lövése után hárít Boraros.

19:00
    A harmad utolsó perce kezdődik.

18:00
    Egy szép indítás után Kuritko (PAT) próbálja helyzetbe hozni magát, de a vendég védők szerelni tudnak.

17:30
    Csanyi (PAT) lövésénél kell hárítson a vendég kapus.

16:20
    Berlyev (PAT) szépen osztogatja a korongokat a támadó harmadban, azonban kapura lövési ritkán jutnak a csatárok.

15:00
    A vendégek kiegészülnek. Sajnos a tegnapi naphoz hasonlóan, ma sem tudják a hazaiak kihasználni az emberelőnyös helyzeteket.

14:10
    Az első vendég kiállítás letetlik.

14:06
    Újabb Patriot helyzet, a palánkról a kapu elé pattanó korongot teszi kapura az egyik hazai center, azonban gól nem születik.

13:27
    A vendég kapus több bravúrt is kénytelen bemutatni emberhátrányos helyzetben.

13:00
    Újabb vendég kiállítás. Teslenko áll ki 2 percre bottal akasztásért. 5 a 3 ellen folytatódik a játék.

12:20
    Kiállítás a vendégekről, Omelyanenko büntetése 2 perc gáncsolásért.

12:10
    Malevanyi (TIG) egyéni akciója után hárít Boraros.

12:00
    Sérülés a hazaiaknál. Piacka-t kell letámogatni a pályáról.

11:45
    Végre egy veszélyes hazai lövés, Dolnik löketét hárította mamuttal a vendég kapus.

11:00
    Kicsit megmerevedtek a frontvonalak, egyik csapat sem tud ígéretes akciót vezetni.

10:00
    Támadnak rendületlenül a hazaiak, most éppen Bajanik lövését hárította Ivandikov.

09:14
    Újabb középre lőtt hazai korong, de nincs sajnos bent érkező játékos.

08:35
    Szépen építgetik támadásaikat a vendégek, azonban szerencsére eddig a hazai védők jól tették a dolgukat.

07:50
    Csanyi (PAT) tör be szépen a támadó harmadba, ám lövése a kapu mellé száll.

07:10
    Az utóbbi másodpercekben inkább a Patriot szorul a kapuja elé. Csak néhány kivágott korongra futja az erejükből.

06:33
    Les (TIG).

05:30
    Tymchenko (TIG) kapura pöckölt korongja csigalassúsággal csorog a kapu mellé.

04:45
    Agresszívan letámadnak a hazaiak, ennek több sikeres korongszerzés a jutalma.

03:35
    Csanyi (PAT) lövése vágódik le egy védőről.

03:20
    Kiegészülnek a vendégek.

02:10
    Megfontoltabb tempóban kezdenek ma a csapatok, kevesebb a pontatlan passz.

01:20
    Kiállítás a vendégektől. Migranov áll ki 2 percre gáncsolásért.

01:20
    Egy jobb oldalról belőtt korong felett üt el a Patriot centere, nem önszántából.

00:49

00:26
    A hazaiaké az első lövés, Csanyi a jobb oldalról lőtt a kapu fölé.

00:01

Kezdősor:

Patriot Budapest: Boraros (Vay) - Soukop, Travnicsek, Csanyi, Kuritko, Nemes - Bajanik, Kubica, Glemba, Salka, Piacka - Potehin, Holesa, Bozik, Daniska, Dolnik - Kochubej, Berlyev, Hardi, Kalinac, Priganc

Amurszkije Tyigri: Ivandikov (Finagin) - Teslenko, Lesnikov, Stoliarenko, Smurov, Omelyanenko - Pronin, Migranov, Remov, Tislenko, Abramov - Namestnikov, Kruglitskiy, Strebkov, Tymchenko, Voronoi - Zub, Teryaev, Kopienko, Iakovlev, Malevanyi

Játékvezetők: Kantimov, Juhász, Perger.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

urimate

Gólok és gólpasszok: 42. Kalinac (Salka), 54. Glemba (Berlyev, Kalinac), 56. Glemba (Kalinac) - 22. Malevanyi (Iakovlev, Kopienko), 25. Isaev (Voronoi), 28. Migranov (Abramov), 48. Abramov (Pronin), 60. Smurov (Stoliarenko)

Játékvezetők: Kantimov, Juhász, Perger