péntek 16.11.2012, 16:30 • Bobrujszk Aréna • MHL

A mérkőzés statisztikája:

Kapura lövések száma: 38 - 25
    Buli: 35 - 25
    Kiállítás: 16 - 10 (18:45:05)

Pár másodperccel a mérkőzés vége előtt kapus nélkül próbált a Patriot gólt szerezni, sajnos sikertelenül. Nagy erőkkel támadtak a pestiek, de védekezési mechanizmusát megtartotta ez idő alatt is a Dinamo Sinnyik. A harmadik harmad gól nélkül zajlott le, így maradt a 3:2.

Elkezdődött a harmadik harmad.

Nem adja fel a Patriot a harcot. Emberelőnyben vannak, így komplex támadásokat kell indítaniuk amíg előnyük megmarad.

32:13
    Ilja Rak - két perc kiállíáts fej és nyakra ütésért, illetve + 10 perc fegyelmi büntetés

32:13
    Patriot gólt szerzett! Szépít a Patriot! Intenzíven támadtak, ami végül gólhoz vezetett: Gólszerző: MARTIN KALINÁČ, asszisztencia: Berlov és Glemba

31:53
    Dinamo-Sinnyik Bobrujszk gólt szerzett! Még emberhátrányban ismét gólt lőnek a fehéroroszok. Gólszerző: NYEVZOROV, asszisztencia: Gorbunov

31:58
    Kiegészül a Sinnyik Bobrujszk

30:54
    Patriot gólt szerzett! Gólt szerzett a Patriot! Emberelőnyben szerzi gólját csapatunk, gólszerző: BENJÁMIN NEMES, asszisztencia: Kuřítko és Trávníček

11:34
    Dinamo-Sinnyik Bobrujszk gólt szerzett! Ismét gólt szerez a DSB csapata. Gólszerző: AGEJENKO, asszisztencia: Parfejevec és Levko

09:09
    Dinamo-Sinnyik Bobrujszk gólt szerzett! Megszerzik a vezetést a hazaiak LOPACSUK góljával, közreműködés nélkül

00:01

Kezdősor:

Dinamo-Sinnyik Bobrujszk: Selepnjov (Kovaljov); Nyevzorov, Samochin, Makrickij, Lopacsuk, Levko, Parfejevec, Misnikov, Novikov, Andrejcsikov, Zozon, Voles, Mochorjev, Agejenko, Gorbunov, Znacharenko, Levsa, Rak, Kolencsukov, Ambrozsejcsik

Patriot Budapest: Boraroš (Vay); Nemes, Trávníček, Kamzík, Kuřítko, Bajaník, Priganc, Kalináč, Csanyi, Božík, Kočubej, Berljov, Daniška, Piačka, Boraroš, Šalka, Potěchin, Kubica, Gelfanov, Glemba, Holeša

Játékvezetők: Andris Ansons, Jezersky Vadim, Andrey Davidovich.

Köszöntöm az online szurkolókat!

A mai mérkőzésen sajnos vereséget szenvedett a Patriot a Sinnyik Bobrujszk csapatától.
    Ám a visszavágóra pénteken sor kerül, ahol megmutathatják a hazafiak rátermettségüket.
    A mérkőzés a mai meccs kezdetével azonos, azaz 16:30 órától kezdődik.

Mindenkit szeretettel várunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.

Dénes Kaszás

Gólok és gólpasszok: 10. Stanislav Lopacsuk, 12. Egor Agejenko (Pafrejevec, Levko), 32. Arszenyij Nyevzorov (Gorbunov) - 31. Benjámin Nemes (Kuřítko, Trávníček), 33. Martin Kalináč (Glemba, Berlov)

Játékvezetők: Andris Ansons, Jezersky Vadim, Andrey Davidovich