RCD Espanyol – Getafe CF 0:2 (vége) | Athletic Bilbao – La Coruňa 1:1 (vége) | Atlético Madrid – Sevilla 4:0 (vége)
Levante – Barcelona 0:4 (vége)
Atlético Madrid
4:0 (3:0)
Sevilla FC
vasárnap 25.11.2012, 20:00 • Estadio Vicente Calderón • Primera División

A kiállítás és az első gól után a Sevilla teljesen szétesett, az Atletico Madrid ezt kegyetlenül kihasználta, letámadta megzavarodott ellenfelét és 3-0 - val vonult szünetre.
    A második félidőben nem erőltette meg magát az Atletico Madrid, fél gőzzel játszva a végén még berámolt egy gólt az ekkor már 9 fővel játszó és becsületesen küzdő Sevillának. (20:54:50)

92
    Az Atlético gólt szerzett!
    Palopról kipattan egy távoli lövés, Arda Turan ismét önzetlenül passzol középre és gólt lövet az előrehúzódó védővel MIRANDÁVAL.