Swansea City – Liverpool F.C. 0:0 (vége) | Chelsea F.C. – Manchester City 0:0 (vége) | Tottenham Hotspur – West Ham United 3:1 (vége)
Swansea City
0:0 (0:0)
Liverpool Football Club
vasárnap 25.11.2012, 14:30 • Liberty Stadium, Swansea • Barclays Premier League

Egy pörgős első félidő után egy elég gyenge másodikat produkáltak a csapatok. Mindkét fél megelégedett a döntetlennel. Talán a Liverpool egy kicsit közelebb állt a győzelemhez és volt két vitatható esetük, de azért igazságos eredmény született. (16:24:20)

90
    4 perc a ráadás

90
    Utolsó percekben még próbálkozik a Liverpool de semmi nem jön össze nekik

89
    Liverpool birtokolja a labdát de nem tudnak mit kezdeni a Swansea védelmével

87
    Michu helyzetbe hozta Dyer a 16-oson belül aki rosszul vette át így nem lett helyzet

86
    Hernandez csavarta kapura a megitélt szabadrúgást nem sok kellet a gólhoz

86
    Joe Allen szabálytalankodik 19 méterre a kaputól. Veszélyes helyről jöhet a szabadrúgás

84
    Swansea cserél Agustein jött De Guzman helyett

83
    Ki Sung lőtt 16-ról a kapu fölé lötte

83
    Nagy helyzet. Kontratámadás végén Suarez kicsit kisodródott helyzetből tüzelt úgy 16 méterről Tremmel magabiztosan védett

82
    Michu maradt üresen, de Skrtel az utolsó pillantban szögletre ment

81
    A szurkolók füttyszóval jelzik, nemtetszésüket a meccsen

80
    Úgy nézz ki a csapatok elégedettek a döntetlennel visszavettek a tempóból és már csak 10 perc van hátra