Getafe CF – Málaga CF 1:0 (vége) | Barcelona – Athletic Bilbao 5:1 (vége) | Real Madrid – Atlético Madrid 2:0 (vége)

80
    Csere történt! Diego Buonanotte áll be Joaquin Sanchez helyére a Malaga csapatánál.

A Getafe Albert Lopo fejesgóljával legyőzte a Malaga csapatát.
    Elég kiegyenlített volt a mérkőzés, egy izgalmakban nem túl gazdag első félidőt egy annál izgalmasabb második félidő követett. Albert Lopo gólját ('57) követően még 10 percen keresztül letámadott a Getafe, aztán már csak a védekezésre és a kontrákra összpontosítottak, és teljesen jól végezték feladatukat, így alakult ki az 1:0-ás végeredmény. Ezzel a győzelmével a 6. azaz az egyik Európa-Liga indulást érő helyre tornázta fel magát a Getafe. Abban az esetben ha a Levante nem gyűjti be a 3 pontot a Celta Vigo otthonában ugyanebből a pozícióból várhatja a következő fordulót a madridi kiscsapat. (17:57:22)

94
    Diego Castro megkapta második sárgalapját, 20 percet volt fent összesen, mehet is zuhanyozni.

93
    Ismét Getafe lehetőség Lafita tette be szélről Alacer gólra is váltotta a helyzetet, azonban lesen volt.

92
    Nagyon tördelt a játék az utolsó perekben.

90
    Óriási helyzetet hagyott ki Diego Castro. Meccslabda volt.

90
    Kettős csere a Malagánál Portillo Soler helyén Sebastian Fernandez, A Hazaiaknál Vazquez helyett Palo Alacer játszik.

88
    Az amúgy is gyenge felívelésbe még a bíró is belefújt. Saviola volt lesen.

88
    Malaga végezhet el szabadrúgást 30 méterre a kaputúl.

87
    Apait-anyait beleadva támad a Malaga az útóbbi 10 percben, de még mindig eredménytelenül. Jól védekezik a hazai csapat.

85
    Lafeta kapott sárgát miután Eliseu-t buktatta.

83
    Az előre jövő Gamez veszélyeztetett egy beadás után a Malaga csapatából.

81
    A Getafe cserélt.Mehdi Lacen állt be Barrada helyett.

75
    Jeremy Toulalan-t a Malaga csapatából jutalmazta sárga lappal a játékvezető

80
    Diego Castro kapott sárga lapot Gamez buktatásáért.

79
    Toulalan nagyszerü passza után Saviola találta magát a Getafe tizenhatosán belül, a védői lemaradtak azonban Moya bravúrral a felsőlécre ütötte a labdát. A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete maradt ki.

77
    Castro maradt lesen a Getafe csapatából.

76
    Ezúttal a Malaga vezethetett támadást, azonban Sanchez csak a Getafe tizenhatosáig jutott.