RCD Espanyol – Sevilla 2:2 (vége)
RCD Espanyol
2:2 (1:1)
Sevilla FC
péntek 07.12.2012, 21:30 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

68
    Stuani helyett Longo a pályán.

81
    Spahic Manu csere.

Nagyon izgalmas meccsen vagyunk túl, rossz játékvezetés mellett az Espanyol óriási esélyt szalasztott el, 50. perctöl emberelőnyben volt és a 60. perctől gól előnyben is, de Negredo klasszisa végül bravúros pontszerzést eredményezett a Sevillának. Az Espanyolnak elméletileg meg kellett volna nyerni ezt a meccset, de a végeredmény mégis igazságos. (23:23:52)

93
    Veszélytelen.

92
    Espanyol szabadrúgás 30. méterről.

91
    3 perc hosszabbítás.

90
    A Sevilla gólt szerzett!
    visszatért a csodacsatár! ALVARO NEGREDO az 5- röl fejel a hálóba

89
    Sevilla támadás, Negredo kezezést reklamál, ő is sárgát kap, nagyon rossz felfogásban vezeti a bíró a meccset.

88
    Moreno is besárgul.

87
    Az Espanyol védelme stabilan áll a lábán.

86
    Lassan elérkezzünk, ahhoz a ponthoz, amikor a Sevilla minden-mindegy alapon, támadni fog.