Manchester City – Manchester United 2:3 (vége) | Everton FC – Tottenham Hotspur 2:1 (vége) | West Ham United – Liverpool F.C. 2:3 (vége)
West Ham United
2:3 (2:1)
Liverpool Football Club
vasárnap 09.12.2012, 17:00 • Upton Park, London • Barclays Premier League

5 perc helyett úgy alakult, hogy végül 7 perc lett a hosszabbítás. Liverpool ezzel a győzelmével két helyet lépett előre és beelőzte a West Ham Unitedet. (19:00:05)

97

96
    A szabadrúgás után próbálták levinni a labdát a szögletzászlóhoz. Azonban Johnson szabálytalan volt.

95
    A szabadrúgás előtt Shelvey lábgörcsöt imitálva próbálja húzni az időt.

94
    Shelvey szabadrúgást harcolt ki a WHU térfelén a kaputól 25 méterről, az oldal vonal mellett.

94
    Maiga próbált megtartani egy labdát de rosszul vette át, így kipattant róla.

93
    A szabadrúgást kicsibe végezték el amit a hazaiak szereztek meg.

92
    A Liverpool rúghat szabadrúgást 30 méterre a kaputól.

91
    Shelvey szépen cselezett a 16-oson belül, de lőni nem tudott végül.

90
    5 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Henderson harcolt ki egy szabadrúgást saját térfelén.

88
    Maïga lőtt szabadrúgást 25 méterről, de a lövés nagyon gyenge volt.

87
    Csere a Liverpool Football Club-nél/nál: lemegy Allen, bejön Coates.

86
    Csere a West Ham United-nél/nál: lemegy Taylor, bejön Maïga.

85
    Henderson lőtte rá a labdát szemben a kapuval 25 méterről, lövése nagyon melle ment.

84
    A Liverpool most hátul járatja a labdát, húzzák az időt már.

83
    A WHU dobhat bedobást a saját térfeléről.

82
    C. Cole végül nem sérült meg, kis ápolás után visszatért a pályára.

81
    C. Cole került a földre. Lehet megsérült ő is.

80
    A Liverpool támadása végül egy távoli lövéssel végződött a labda az alapvonalon túlra szállt.

Pintér Gábor

Gólok: 36. Noble (bünt.), 43. Gerrard (öngól) - 10. Johnson, 75. Joe Cole, 79. Shelvey

Lapok:   37. Taylor (WHU) - 31. Shelvey (LFC), 33. Gerrard (LFC)

West Ham United: Jääskeläinen - Demel (McCartney 46.), O'Brien, Collins, Reid - Nolan, Taylor (Maïga 86.), Noble, Jarvis - Diamé (Tomkins 72.) , Cole
    Liverpool Football Club: Reina - Johnson, Agger, Škrtel, Enrique (Joe Cole 27.) - Downing, Gerrard, Leiva (Henderson 70.), Allen (Coates 87.) - Shelvey, Sterling

Játékvezetők: Probert - Beck, Child

Nézőszám: 35005