Manchester City – Manchester United 2:3 (vége) | Everton FC – Tottenham Hotspur 2:1 (vége) | West Ham United – Liverpool F.C. 2:3 (vége)
West Ham United
2:3 (2:1)
Liverpool Football Club
vasárnap 09.12.2012, 17:00 • Upton Park, London • Barclays Premier League

5 perc helyett úgy alakult, hogy végül 7 perc lett a hosszabbítás. Liverpool ezzel a győzelmével két helyet lépett előre és beelőzte a West Ham Unitedet. (19:00:05)

97

96
    A szabadrúgás után próbálták levinni a labdát a szögletzászlóhoz. Azonban Johnson szabálytalan volt.

95
    A szabadrúgás előtt Shelvey lábgörcsöt imitálva próbálja húzni az időt.

94
    Shelvey szabadrúgást harcolt ki a WHU térfelén a kaputól 25 méterről, az oldal vonal mellett.

94
    Maiga próbált megtartani egy labdát de rosszul vette át, így kipattant róla.

93
    A szabadrúgást kicsibe végezték el amit a hazaiak szereztek meg.

92
    A Liverpool rúghat szabadrúgást 30 méterre a kaputól.

91
    Shelvey szépen cselezett a 16-oson belül, de lőni nem tudott végül.

90
    5 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Henderson harcolt ki egy szabadrúgást saját térfelén.

88
    Maïga lőtt szabadrúgást 25 méterről, de a lövés nagyon gyenge volt.

87
    Csere a Liverpool Football Club-nél/nál: lemegy Allen, bejön Coates.

86
    Csere a West Ham United-nél/nál: lemegy Taylor, bejön Maïga.

85
    Henderson lőtte rá a labdát szemben a kapuval 25 méterről, lövése nagyon melle ment.

84
    A Liverpool most hátul járatja a labdát, húzzák az időt már.

83
    A WHU dobhat bedobást a saját térfeléről.

82
    C. Cole végül nem sérült meg, kis ápolás után visszatért a pályára.

81
    C. Cole került a földre. Lehet megsérült ő is.

80
    A Liverpool támadása végül egy távoli lövéssel végződött a labda az alapvonalon túlra szállt.

79
    Liverpool gólt szerzett!!

SHELVEY pont ütemben érkezett Henderson beadására és kis szerencével 5 méterről a kapuba perdítette a labdát.

77
    Második játékrészben érezhetően többet támad a WHU mint az elsőben.

76
    O'Brien próbált beadni a jobb szélről, de begurítását lekapcsolták a védők.

75

JOE COLE egy kontrát követően 6 méterről volt eredményes.

74
    A Liverpool most kicsit beszorul a saját kapuja elé.

73
    Downing végzett el egy bedobást a saját térfeléről.

72
    Diamét hordágyon kellett levinni, helyére Tomkins érkezett.

71
    Diamé a földön maradt, lehet, hogy megsérült.

70
    Csere a Liverpool Football Club-nél/nál: lemegy Leiva, bejön Henderson.

69
    Sterling adott be középre ahol Shelvey tudott fejelni de fejese mellément.

68
    A szögletet végül kifejelték a védők.

67
    Szöglethez jut a Pool.

66
    Sterling beadását Joe Cole lőtte rá szemből úgy 16 méterről, de Jääskeläinen védeni tudott.

65
    Johnson szerezte meg a labdát a saját 16-osa mellett, ebből indulhat a Liverpool kontra.

64
    Agger lőtte rá, de lövése nem volt veszélyes.

63
    A Pool próbál dominálni és támadni a WHU pedig inkább kontrákra épít.

62
    O'Brien adta be a labdát középre a hosszúra érkezett a labda amit Johnson szerzett meg végül.

61
    Johnson cselezgetett a jobb oldalon a 16-oson belül, de védők végül fel tudtak szabadítani.

60
    A támadást les miatt leállították. Cole maradt les állásban.

59
    Kontrából indulhatott a WHU.

58
    Shelvey 16 méterről leadott lövését tudták blokkolni a védők.

57
    A szögletet követően Reina hozta játékba a labdát.

56
    A bedobást gyorsan elveszítették és a WHU egy gyors támadást követően rúghat szögletet.

55
    A Liverpool dobhat bedobást a WHU térfeléről.

54
    A tempó eddig kicsit lassúbb mint az első félidőben és nagyrészt a középpályán zajlik a játék.

53
    Reina rúghat kirúgást.

52
    Nem igazán sikerül eddig támadnia és veszélyt okoznia a Poolnak.

51
    Gerrard próbálta beadni a labdát jobbról, de beadása lecsúszott a lábáról és a kapu mögé szállt a labda.

50
    A bedobást megszerezte a Pool.

49
    Whu jöhet bedobással a Pool 16-osa mellől.

48
    McCartney adott be balról a kapu elé a védők azonban kifejelték.

47
    A WHU próbál támadni egyenlőre messze van még a kaputól.

46
    A szünetben Demel helyére McCartney érkezett.

46

A Liverpool gyors góljának köszönhetően jó, hajtós, változatos meccs alakult ki. A WHU második gólja után a Pool ismét többet rohamozott. Valószínűleg a második félidőben is kettőzött erővel fognak küzdeni, ahogy az elsőt félidőt abbahagyták.

48

47
    Downing tekert középre amit Shelvey csúsztatott a kapu mellé 6 méterről.

46
    A Liverpool veszítette el a labdát az ellenfél térfelén, a kontra azonban nem jutott túl a félpályán.

45
    3 perc lesz a hosszabbítás.

44
    Sterling próbált a bal szélen elmenni, de végül hazaiak jöhetnek kirúgással.

43
    A West Ham gólt szerzett!

STEVEN GERRARD a szabadrúgási után beadást fejelte saját kapujába. Reina már tehetetlen volt az 5ösről érkező fejes ellen.

42
    Škrtel volt szabálytalan ezért a WHU jöhet szabadrúgással kaputól 40 méterre.

41
    A bedobás végül a West Hamhez került.

40
    A Pool jöhet bedobással.

39
    A szögletet kiemelték amiből indulhatott WHU, de kontra végül nem lett veszélyes.

38
    Gerrard rúghat szögletet.

37
    Taylor kapott sárgát, Sterling gyomorba rúgása miatt. Inkább narancssárga színű lap ez.

36

NOBLE higgadtan értékesítette a büntetőt.

35
    11-est kapott a WHU, Allen kezezése miatt.

34
    A lövés kaput fogott, de gyenge volt, ezért Reinanak könnyű dolga volt.

33
    Szabadrúgást lőhet a hazai csapat 30 méterről.

33
    Gerrard a taktikai szabálytalansága miatt kapott sárgát. A szöglet utáni hazai kontrát akadályozta így meg.

32
    Pool kihozta a labdát, szögletet rúghat.

31
    Shelvey kapott sárgát.

30
    A felívelés után jó nagy kavarodás alakult ki a 16-oson belül, de lőni nem tudtak a hazaiak

29
    WHU lőhet szabadrúgást 35 méterről.

28
    A Pool nehezen tud csak kijönni a saját térfeléről most már hosszabb ideje.

27
    Csere a Liverpool Football Club-nél/nál: lemegy Enrique, bejön Joe Cole.

26
    A Liverpool beszorul most.

25
    West Ham United harcolt ki szabadrúgást a kaputól 40 méterre.

24
    Reina húzott le egy hosszú felívelést.

23
    Sterling tartotta meg labdát ügyesen a jobb szélen, de végül a passzát lefülelték.

22
    Kicsit visszább álltak most a csapatok, alább hagyott a nagy lendület mindkét részről az utóbbi percekben.

21
    ismét a Pool térfelén zajlik a játék.

20
    Bedobást végül megszerezte a West Ham

19
    Liverpool dobhat bedobást a hazaiak térfeléről.

18
    Valamennyire magához tért a hazai együttes, kis ideig a vendégek térfelén tudták tartani a labdát.

17
    Egy felívelést Cole tudott megcsúsztatni úgy 5 méterről a kapu felé. Reina könnyedén fogta.

16
    Nagy kavarodás alakult a ki a hazai kapu előtt de lövés végül nem lett a támadásból.

15
    A vendégek most már játékban is érezhetően a West Ham fölé nőttek.

14
    Sterling lőtte el Jhonson passzát, amit a 16-osra kapott. A lövés kicsivel mellé ment. veszélyes helyzet volt.

13
    A bedobás után a Poolhoz került a labda.

12
    West Ham jöhet bedobással saját térfeléről.

11
    A mérkőzés kiegyenlített a Pool vezetés ellenére, játékban egyenlőre nem tud látványosan dominálni a vendég csapat.

10

Hihetetlen nagy gólt lőtt GLEN JOHNSON. A 16-osról kicsit kisodródva, kilőtte a jobb felsőt.

9
    A beívelést Reina húzta le könnyedén.

8
    A felívelt szabadrúgásból szöglethez jutnak a hazaiak.

7
    A hazaiak lőhetnek szabadot a kaputól úgy 40 méterre.

6
    Diamé lőtte rá 16 méterről szemben a kapuval, lövése saját csapattársán megpattant és így lett veszélyes. A lecsorgó labda csak centméterekkel gurult el a kapu jobb oldala mellett.

5
    O'Brien szabálytalankodott a támadás végén az ellenfél 16-osa előtt. Pool jöhet szabadrúgással saját kapuja elől.

4
    A hazaiak jöhetnek kirúgással.

3
    Colera ívelték fel a labdát ő a 16-osra ívelt, de a védők kifejelték a labdát.

2
    Kis szöglet lett végül, a későbbi beadást végül kifejelték a védők.

2
    Gerrrard lőtt kapura 10 méterről a labda szögletre pattant.

1
    A Pool kezdte a mérkőzést.

1

A vörösöknél a mai napon egyik legjobbjuk Luis Suarez nem léphet pályára eltiltása miatt. A Liverpool történelméhez méltatlanul jelenleg a 12., az elmúlt 5 meccsük alatt azonban csak 1 meccset vesztettek el, így mondhatjuk azt, hogy viszonylag jó formában érkeznek Londonban.

A West Hamnél Diarra és Carroll kényszerül kihagyni a mérkőzést. sérülés miatt. A hazaiak a 10.-ek és ki szerencsével a győzelem esetén akár a 6. helyre is felugorhatnak.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik.

Már a facebookon is elérhetőek vagyunk: Onlajnok.com
    Lájkolj és nem maradsz le egyetlen mérkőzésről sem!

Pintér Gábor

Gólok: 36. Noble (bünt.), 43. Gerrard (öngól) - 10. Johnson, 75. Joe Cole, 79. Shelvey

Lapok:   37. Taylor (WHU) - 31. Shelvey (LFC), 33. Gerrard (LFC)

West Ham United: Jääskeläinen - Demel (McCartney 46.), O'Brien, Collins, Reid - Nolan, Taylor (Maïga 86.), Noble, Jarvis - Diamé (Tomkins 72.) , Cole
    Liverpool Football Club: Reina - Johnson, Agger, Škrtel, Enrique (Joe Cole 27.) - Downing, Gerrard, Leiva (Henderson 70.), Allen (Coates 87.) - Shelvey, Sterling

Játékvezetők: Probert - Beck, Child

Nézőszám: 35005