Newcastle United – Manchester City 1:3 (vége) | Manchester United – Sunderland AFC 3:1 (vége) | Liverpool F.C. – Aston Villa FC 1:3 (vége)
Newcastle United
1:3 (0:2)
Manchester City
szombat 15.12.2012, 13:45 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

A mérkőzés folyamán beigazolódott a papírforma, nyert az esélyesebb vendégalakulat. Ennek ellenére nem adta olcsón a Newcastle a bőrét, de ma túl soknak bizonyult számukra az ellenfél. A Manchester City tehát folytatja a harcot a bajnoki címért, a Newcastle pedig egyre reménytelenebb helyzetben van.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (15:45:13)

90+2
    Marveaux harcol ki szögletet, de Hart a helyén volt.

90+2
    Toure sprintelt végig a pályán, de még a tizenhatos előtt megállították az ellenfél védői.

90+1
    A játékvezető 3 percet hosszabbít.

90
    David Silva szögletét Krul szedi le.

87
    Egy gyors kontrát követően Agüero sprintelt végig a pályán. Hart kimozdult kapujából, a csatárnak sikerült "mellette" a labdát elrúgnia, de kiszorított szögben volt már, így lövése nem volt pontos.

86
    Agüero centiméterekkel tévesztette el a kaput.

85
    Ameobi fejese éppen Hart kezei között landolt.

84
    A City kontrolálja a játékot, a Newcastle régén ért labdához.

A City gólt szerzett!

YAYA TOURE helyezi a labdát a kapu közepébe.

76
    Gutierrez veszélyes beadásánál Hartnak kellett tisztáznia.

75
    Tioté le, Marveaux be.

72
    Kolarov helyett Dzeko.

72
    Hamarosan cserélni fognak a felek, Dzeko már készen áll.

Egyre dinamikusabb a mérkőzés, keményen és gyorsan harcolnak a felek! Igazi angol bajnoki!

70
    A vendégek gyors akcióját füleli le a figylemes Krul.

Gólok: 51. Ba - 11. Agüero, 40. Garcia, 78. Toure

Lapok:   15. Williamson (NEW), 27. Simpson (NEW), 56. Perch (NEW) - 37. Agüero (MAC), 55. Toure (MAC)

Newcastle United: Krul – Simpson 882. Ferguson), Williamson, Coloccini, Santon – Perch, Tioté (75. Marveaux), Anita - Gutierrez , Cissé (79. Ameobi), Ba.
    Manchester City: Hart – Zabaleta, Nastasic, K. Toure, Clichy – Garcia, Y. Toure – Nasri (38. Kolarov - 72. Dzeko), Silva – Tevez (79. Lescott), Agüero.

Játékvezetők: Marriner – Cann, Mullarkey