1. FSV Mainz 05 – VfB Stuttgart 3:1 (vége) | Bayer Leverkusen – Hamburger SV 3:0 (vége) | VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt 0:2 (vége)
FC Schalke 04 – SC Freiburg 1:3 (vége)
Bayer Leverkusen
3:0 (2:0)
Hamburger SV
szombat 15.12.2012, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Bundesliga

A hazaiak győzelme egyértelmű és megérdemelt.

A Hamburgnak voltak momentumai ugyan, sőt a második félidőt egészen jól kezdték, de aztán a harmadik gól eldöntötte a találkozót, ezután sok minden nem történt a pályán, hiszen a támadó triót, Kiesslinget, Schürrlét és Castrót le is kapta az edződuó, innen már csak az eredményt tartotta a Leverkusen.

A hazai csapat két ponttal közelebb került a Bayernhez, míg a Hamburg marad a középmezőny kellős közepén. (17:23:32)

Egy perc a hosszabbítás

90
    Hazai kontra végén Augusto cselezget feleslegesen, szerelik

89
    A Hamburg körbe adogatja a hazaiak tizenhatosát, aztán egy jobb oldali beadást fejelnek ki könnyedén a védők

88
    Diekmeier lövése lepattan, Rudnevs lőhet 14 méterről, de a kísérlet fölé száll

86
    Rudnevst szerelik a védők, Fernandes indulhat meg, de az első csele sem jön be, ismét a Hamburg támadhat