La Coruňa – Valladolid 0:0 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Real Betis 0:1 (vége)
Celta de Vigo
0:1 (0:0)
Real Betis Balompié S.A.D.
hétfő 17.12.2012, 21:30 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

Sokáig úgy tűnt, a felek megelégednének 1-1 ponttal is, de a második félidőben már voltak helyzetek.
    A Real Betis némi szerencsével, de nem érdemtelenül elvitte a 3 pontot Vigo-ból.
    A vendégek győzelmükkel beérték a BL-ben menetelő Malagát, a Celta Vigo-ra viszont januárban ráfér az erősítés, ha nem szeretnének a feljutást követően rögtön kiesni a második vonalba. (23:23:23)

94

93
    Elképesztő helyzet!
    A csereként beállt de Lucas a kapust is kicselezve a kapufát találta el!

92
    A vendégek a Celta térfelén tartják a labdát

90
    Amaya kapott sárgát

90
    3 perc hosszabítás

A Betis gólt szerzett!

MOLINA megszerezte a vezetést a vendégeknek , a 11-es pont környékéről talált be

Gólok: 81. Molina

Lapok:   47. Toni (CVG), 74. Bermejo (CVG) - 43. Carlos (RBE), 90. Amaya (RBE)

Celta de Vigo: Varas - Mallo, Cabral, Tunez, Lago (Bellvis, a szünetben) - Oubina, Krohn-Dehli - Fernandez (de Lucas, 85.), Bermejo, Park (Toni, a szünetben) - Iago Aspas
    Real Betis Balompié S.A.D.: Adrian - Chica, Alvarez, Amaya, Nacho Perez - Benat Extebarria (Perez, 82.), Canas, Salva Sevilla (Nosa, 67.) - Martin, Campbell, Juan Carlos (Molina, 56.)

Játékvezetők: J.Gonzáles - (J.Sánchez, Rubio)