La Coruňa – Valladolid 0:0 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Real Betis 0:1 (vége)
Deportivo La Coruňa
0:0 (0:0)
Real Valladolid
hétfő 17.12.2012, 20:00 • Riazor Stadion • Primera División

Annak ellenére, hogy gól nélküli volt a találkozó rendkívül esemény dús meccs volt. A csapatok nagyon motiváltak voltak. Küzdelmes játék jellemezte a mérkőzés egészét. (21:54:35)

93

92
    Peña robogott fel a jobb oldalon, a 16-oson belül végül a védők szerelni tudták.

91
    3 perc a hosszabbítás.

90
    Guerra szép szólóját követően betört a 16-oson belülre, de lövését blokkolták.

89
    Oliveira szépen lőtt 16 méterről lövése kicsivet ment csak kapu mellé.

88
    Egy bal oldali beadás hosszú volt már Gamanak jöhetett a vendég csapat.

87
    A Depor ismét átvette a játék irányítását.

86
    Gonzálezról ment ki a labda félpályán, amit Depor bedobás követett.

84
    Deportivo kicsit visszább vett most és a Valladolid dominált inkább az elmúlt percekben

83
    Csere a Real Valladolid-nél/nál: lemegy Bueno, bejön Peña.

82
    Csere a Deportivo La Coruna-nél/nál: lemegy Riki, bejön Camuñas.

81
    Valiente adta be a labdát, de az a kapu mögé hullott,

80
    Sokáig tudta tartani a Valladolid a hazaiak kapuja előtt a labdát.

79
    Valladolid próbált indulni a bal szélén de az induló játékos elcsúszott és így nem bírta befutni a labdát.

78
    Riki dobhatta be a labdát Gamanak a 16-ossal egy vonalban.

77
    Csere a Real Valladolid-nél/nál: lemegy Rubio, bejön Sastre.

76
    Depor jutott szöglethez.

75
    Csere a Deportivo La Coruna-nél/nál: lemegy Pizzi, bejön Oliveira.

74
    ismét Depor jöhet támadással.

73
    Valladolid szerezte meg a labdát, de végül egy hosszú indítás után Luxhoz került.

72
    Rikit kereste Laure a 16-son belüli beadásával, de Riki már nem tudta irányítani a fejest.

71
    Deport most sokkal veszélyesebben játszik.

70
    Valladolid tört előre átvitte a félpályán de máris megszerezte a labdát a Depor.

69
    Ismét nagyon lüktető lett a tempó.

68
    Salomão is besárgult

68
    Valladolid végezhetett el szabadrúgást a fél pályáról.

67
    Pizzi adott be Rikinek aki 6 méterről már tudott jól belefejelni, csak megcsúsztatni tudta a labdát.

66
    Csere a Real Valladolid-nél/nál: lemegy Gonçalves, bejön Guerra.

65
    Riki lőtt kapásból az ötösről el egy beadást, lövése végül fölé ment.

64
    Gama szerzett majdnem labdát letámadása során, de Hernández megszerezte a védők által hátra tett labdát.

63
    González hozta fel a labdát félpályáig ott megállt és hátrapasszolt.

62
    Pizzi lőtt kapura 16 méterről lövése nem sokkal tévesztett célt.

61
    Egy kontrával el tudott menni a Valladolid de végül helyzet nem lett belőle.

60
    Csere a Deportivo La Coruna-nél/nál: lemegy Valerón, bejön Salomão.

59
    Szépen tartja labdát a Depor az vendég csapat 16-osa előtt.

58
    Gonçalves próbálták játékba hozni egy hosszú beadással. De kontrával jöhet a Depor.

57
    Cseréhez készül a Depor.

56
    Ismét visszatér a az első félidő lendülete, a csapatok felpörögtek.

55
    Marchena sárgul be.

54
    Depor most átveszi az irányítást ismét.

53
    Gonçalves fejelt a 16-oson belülről, túlzottan veszélyes nem volt.

51
    A Valladolid támad most inkább, többet birtokolja most a labdát a vendég csapat.

50
    Sereno szabálytalankodott.

49
    A középpályán zajlik a játék jórészt, nincs akkora tempó mint első játékrészben.

48
    Gama és Aguilar játszott össze a jobb szélen a 16-ossal egy vonalban

47
    Marchena hozza fel a labdát, hátul passzolgatnak a védők.

46

Hihetetlen nagy tempót diktáltak a csapatok és élvezetes első félidőt produkáltak. Különösen Riki és Gonçalves aki nagyon élt az első félidőben.

Hosszabbítás nélkül lefújta az első fél időt a játékvezető.

45

44
    A csapatok láthatóan megelégszenek az első félidőben ennyivel, igazán egyik fél sem akar már kockáztatni, ez látszik a játékon most.

43
    Gonçalves könyökölte le Valerón de végül a játékvezető nem ítélte szabálytalannak.

42
    Gonçalves cselezgetett a kapu előtt, és lőtte rá a labdát, lövését végül blokkolták. Jöhetett a Depor.

41
    Gonzálezt buktatták a félpályán szabadrúgást lőhet a Valladolid a kaputól 40 méterre.

40
    Riki lőtt a 16-os sarkáról lövése fölé ment.

39
    Nem várt tempót mutatnak fel ma este a csapatok, nagyon élvezetes mérkőzés.

38
    Depor rúghatott szögletet, de a védők kifejelték.

37
    Egy kontrával mehetett előre Pérez oldalán a Valladolid, de Pérez elvesztette a labdát.

36
    Pizzi nyargalt el balszélen, majd próbálta beadni, de védők blokkoltakés végül megszerezték a labdát.

35
    Végül Pérez unta meg a passzolgatást és próbálkozott egy hosszú kereszt labdával. Luxnak pont jó volt a passz, veszélyt nem jelentett a kapura.

34
    A Valladolid tartja a labdát félpályán.

33
    Pizzit állították meg lesen.

32
    Hosszú 16-os előtti passzolgatás után Riki lőtt kapura 16 méterről, lövése a kapusról kijött, de végül fogni bírta.

31
    Változatos a mérkőzés most a játékban a Depor tud a Valladolid fölé nőni.

30
    Most a félpályán zajlik a játék.

29
    Pérez volt szabálytalan az ellenfél 16-osa előtt. Jöhet a Depor szabadrúgással.

28
    Valladolid kezd dominálni, igaz ez helyzetekbe még nem látszik meg, de játékban igen.

27
    Egy rossz kereszt labda után a labda az oldalvonalon túlra került, Depor jöhet bedobással a félpályáról.

26
    Valladolid tartja a labdát, nehezen bír átjutni a félpályán.

25
    Bagy tempót diktálnak a csapatok, de most a félpályán zajlik a játék.

24
    González hatalmas helyzetet hagyott ki. Ötösről fejelt el egy labdát de Lux védeni tudta végül.

23
    A labda továbbra is pattog a Deport kapuja előtt ott tudja tartani a Valladolid.

22
    Kis szöglett lett végül, de a védők bedobásra mentenek.

21
    Valladolid egy bal oldali beadást követően szögletet harcolt ki.

20
    Riki vett le egy hosszú labdát a félpályán majd Bergantiñoshoz került a labda és hatalmas cselsorozat után betört a egészen az ötösig azonban lövését a kapus védeni tudta.

19
    Lux kényszerült kirúgni egy neki haza gurított labdát.

18
    González lőtt kapura úgy 30 méterről, szép lövés volt de Lux védeni tudott.

17
    Valladolid lassan kezd feléledni.

16
    Laure szerezte meg a labdát, és kontrával indul a Depor.

15
    Valladolid járatta középen a labdát, nehezen bírnak átjönni a félpályán.

14
    Bíró szerint nem történt szabálytalanság.

14
    Riki esett el egy hosszú kiugratást követően.

12
    A Depor hosszú ideig hátul járatta a labdát, amelyről a közönség füttyszóval fejezte ki nem tetszését .

11
    Valladolid támadott majd egy gyenge lövés után Lux szedhette fel a labdát.

10
    A hazai beadást végül kifejelték.

9
    Egy bal szélen eladott labda után egy gyors kontráral jöhetett a hazai csapat. Valerón a jobb szélre játszotta a labdát.

8
    Kicsit ki tudott jönni a szorításból a Valladolid, felhozták a labdát a hazaiak 16-osa elé. Ott passzolgatnak.

7
    Egy jobb oldali lapos beadásról centiméterekkel maradt csak le Riki az ötösön belül. Riki nagyon aktív az elmúlt percekben.

6
    A szögletet kifejelik a védők, amit Deportivo szerzett meg. Ott marad a labda Valladolid kapuja előtt.

5
    Riki cselezgetett a 16-os előtt és végül lőtt a csel sorozat végén. Az eredmény egy szöglet lett.

4
    Lux hozta játékba labdát. kirúgását Valladolid szerezte meg rövid ideig.

3
    A szögletet könnyen kirúgták. Most beszorul a kapuja elé a Depor.

2
    Riki harcolt ki szögletet.

2
    A Depor birtokolta eddig a labdát.

1

A Valladolid 21 pontjával a 10. helyen áll jelenleg. Ha ma este sikerül győzniük, feljöhetnek a a 7. helyre. Ezért a "nemes célért" azonban ma este Ebert és Rueda sérülés miatt nem tehet semmit, tehát rájuk nem számíthat a csapat.

A Depor az utolsó két hazai meccsén nem tudott nyerni. Az ő helyzetük sokkal kétségbeejtőbb (számukra) mint ellenfelüké. A Depor 11 ponttal az utolsó, habár egy győzelemmel akár azonnal ki is ugorhatnának a kieső zónából - erre nem sok esély van. Az elmúlt öt meccsük egyikén sem sikerült a 3 pontot megszerezniük. Ők Saúlt kénytelenek a mai este nélkülözni.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.

Már a facebookon is elérhetőek vagyunk: Onlajnok.com
    Lájkolj és nem maradsz le egyetlen mérkőzésről sem!