KHL
Metallurg Novokuznyeck – SZKA Szentpétervár 1:4 (vége) | HK Szibir Novoszibirszk – Dinamo Moszkva 4:3 (szétlövés után) | Lokomotiv Jaroslavl – Traktor Cseljabinszk 2:1 (vége)
HC Donbassz Donyeck – Jugra Hanti-Manszijszk 4:2 (vége) | Dinamo Riga – Barisz Asztana 2:3 (hosszabbítás vége) | HC Slovan – Szalavat Julajev 1:0 (2:1 szétlövés után)
Lokomotiv Jaroslavl
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Traktor Cseljabinszk
szerda 19.12.2012, 16:00 • Arena-2000-Lokomotiv, Jaroslavl • KHL

Érdekes összecsapást láthattunk. Az első két harmadot átalvó vendégek az utolsó harmadban ébredtek fel. Ettől kezdve megváltozott a játék képe. Dinamikusabbá, élezetesebbé téve ezzel a mérkőzést. A végén bizony nagyon szorult a hurok a hazaiak nyakán. Meg kell állapítanunk azonban, hogy ma este a Jaroslavl csapata összességében többet tett a győzelemért, így megérdemelt a sikere.

Köszönöm a figyelmüket! (18:17:59)

60:00

59:55
    Quint nem tudott lövőhelyzetbe kerülni.

59:24
    Üres a Traktor Celjabinsk kapuja. Timeout a Traktor oldalán.

59:05
    Chistov-Sanford csatát utóbbi nyerte.

58:18
    Anisimov-Galimov összjátéka után Galimov nem tudta közelről a kapuba kotorni a korongot.

58:00
    Garnett már a cserepad felé tekinget..

57:30
    Tiltott felszabadítás a hazaiak "jóvoltából".

57:10
    Sanford nehéz perceket élt át. Ennek ellenére nem tudták bevenni a kapuját!

56:26
    Tiltott felszabadítás a Jaroslavl csapatánál. A vendégek élnek a timeout opciójukkal.

56:00
    Jól dolgozik a Jaroslavl védelme, el kell ismernünk, hogy a vendégek nem tudnak gólhelyzetbe kerülni.

54:30
    A vendégek első sora végre Garnett közelében járt, így kicsit fellélegezhet a hazaiak védelme.

53:00
    Támadásban a vendégek, megpróbálnak egyenlíteni.

51:35
    Les a hazaiak oldalán.

51:10
    Dugin próbálkozását Sanford vállal védte.

50:10
    Kontiola került helyzetbe, de kapu mellé bombázott.

49:30
    A vendégek első sora van a jégen, problémát okozva a hazaiaknak.

47:30
    Sanfordnak állandóan résen kell lennie.

45:37
    Chistov-Yakutsenya akció zárult egy Yakutsenya lövéssel.

44:40
    Bulis lövését védi Sanford.

43:10
    Apalkov került helyzetbe, de az irányzékkal volt baj.

41:50
    A vendégek tovább folytatják offenzívájukat és gyakran foglalkoztatják a hazaiak védelmét.

40:53
    A Traktor gólt szerzett!

Razin lövését Sanford csak kiütni tudta, ezáltal a korong JEVGENY KUZNETSOV elé került, aki a korongot a kapuba juttatta.

Gólpassz: Chistov és Razin

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

A Jaroslavl játékosai a második harmadban megtoldották még egy góllal az előnyüket, így viszonylag megnyugtató részeredménnyel vonulhatnak pihenőre. Vajon milyen izgalmakat tartogat számunkra a záró harmad?

40:00

39:00
    Megérkeztünk a második harmad utolsó percéhez.

38:45
    Próbálkozik a Traktor Celjabinsk, de nehezen kerülnek helyzetbe.

38:20
    Buli a Lokomotiv kapuja előtt.

38:00
    Támadásban a Lokomotiv Jaroslavl, a vendégek védekezni kényszerülnek.

36:40
    Lökdösődés a pályán, a bíróknak kell a játkosokat nyugtatniuk. Kiállítás nem lesz.

35:50
    Meleg lehet Garnett "kesztűje", folyamatosan tüzelnek a Lokomotiv Jaroslavl játékosai.

34:40
    Kontiola, Panov, Kostitsyn trió helyezte a hazaiakat nyomás alá, de akcióikból hiányzott a lövés.

32:50
    Kulikov lövése után ugyancsak Garnettnek kell védenie. Reklámszünet következik.

31:40
    Averin próbálkozott, de elakadt Garnett kapusban.

31:06
    Kuznetsov tüzel veszélyesen, de lövése célt téveszt.

30:30
    A hazaiak egy 3:2-es fölényt rontottak el.

29:56
    Most egy Loki játékost küldenek a bírók 2 percre pihenni, mégpedig Redlihset (Lokomotiv).

29:43
    Razin (Traktor) kap 2 perces büntetést.

28:15
    Jakutsenya lökete kerülte el a kaput.

26:46
    A Lokomotiv gólt szerzett!

SERGEI PLOTNIKOV kettőre növeli a különbséget!

Gólpassz: Anisimov és Kalyuzhny

25:10
    Egy Chistov-Quin összjátékot követően utóbbi lőhetett tiszta helyzetből, de épp a kapust találta telibe.

23:45
    Pashnin akciójánál Garnettnek kellett a helyén lennie, pedig a takarás miatt sokat nem láthatott.

23:10
    Glinkin próbálkozott, de Sanford a helyén volt.

22:30
    A Celjabinsk kiegészült.

22:00
    Támad a Lokomotiv, de eddig állja a sarat a Traktor.

20:29
    A vendégektől Maxim Yakutsenya (Traktor) korcsolyázik le 2 percre.

20:01

Az első harmadot követően a hazaiak lehetnek valamivel elégedettebbek. A Lokomotiv Jaroslavl csapata minimális előnnyel korcsolyázott le a szünetre. Meglátjuk, mit hoz a második harmad.

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:00
    Az első harmad utolósó perce kezdődik meg.

17:02
    Trunyov ahogy a jégre ugrott, máris nagy helyzetben találta magát. Egyedül vihette a korongot Garnett kapusra, de a vendégek kapusa megőrizte kapuját.

16:50
    A hazaiak kiegészültek.

16:10
    Bulis teljesen egyedül termett Sanford előtt, de nem tudta bevenni a kaput.

15:20
    Hősiesen védekeznek a hazaiak.

14:48
    Trunyov (Lokomotiv) korcsolyázik le 2 percre.

13:31

ARTJOM ANISIMOV vezetéshez jutttaja a Lokomotiv Jaroslavl csapatát!

Gólpassz: Averin

12:43
    A hazaiaktól Anisimov veszélyeztetett, de Garnett ma eddig bevehetetlen.

10:15
    Kuznecov szerette volna Sanfordot meglepni, de nem sikerült neki.

08:00
    Kalyuzhny veszélyeztetett, megint Garnettnek kellett közbeavatkoznia.

07:13
    Hagman elől szedi fel a korongot Garnett.

06:30
    A vendégeknék a korong, azonban lövéshez nem jutnak.

05:30
    Pashnin lövésébe Anisimov próbált beleérni, de Garnett eszén nem tudott túljárni.

05:00
    Egy gyors kontrát Kozlov fejez be lövéssel, azonban Garnett a helyén volt.

04:10
    Malcev Hagmant kereste, de a korong végülis Garnett zsákmánya lett.

02:50
    Kartayev próbált egy akciót befejezni, de a vendégek védelme ezt nem engedte.

02:28
    Lesállás a Traktor csapatánál.

01:30
    Most két lest jegyezhettek fel a Lokomotiv játékosai.

01:00
    Óvatosan kezdenek a felek.

00:01

Az orosz himnusz hallhatjuk.

A Jaroslavl csapata megemlékezést tart a múltbeli tragédia miatt.

Kezdősor:

Lokomotiv Jaroslavl: Varlamov (Sanford) - Kronwall, Flood, Kulikov, Guskov, V. Vishnevsky, Pashnin, Lepistö - Plotnikov, Anisimov, Galimov - Redlis, Kozlov, Kalyuzhny - Chernikov, Averin, Kartayev - Hagman, Apalkov, Trunyov - Malcev.

Traktor Celjabinsk: Garnett (Demchenko) - Quint, Ryabykin, Mukhachyov, Belov, Shinin, Katichev, Klimontov, Razin - Chistov, Bulis, Yakutsenya - Kontiola, Panov, A. Kostitsyn - Popov, Antipov, Kuznetsov - Dugin, Glinkin, Karpov.

Játékvezetők: Gashilov, Kadyrov - Gordenko, Tomilov.

Tisztelt Jégkorong Barátok!

A nemzeti válogatottak szereplései miatt szünet volt a KHL-ben. Most azonban folytatódnak a mérkőzések. Mindjárt itt egy csemege, mégpedig a Lokomotiv Jaroslavl -Traktor Celjabinsk hokiderbi. A Celjabinsk csapata a utóbbi időben jobb formát mutat ellenfelénél. A Lokomotiv Jaroslavlnak döcögősebben sikerültek az utóbbi mérkőzések. Igen ám, de ezt a gárdát sosem lehet leírni, ráadásul otthon játszanak.

Garantált a szórakozás!

Jó szurkolást Kívánok!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Már a facebookon is elérhetőek vagyunk: Onlajnok.com
    Lájkolj és nem maradsz le egyetlen mérkőzésről sem!

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 14. Anisimov (Averin), 27. Plotnikov (Anisimov, Kalyuzhny) - 41. Kuznetsov (Chistov, Razin)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Varlamov) - Kronwall, Flood, Kulikov, Guskov, Vishnevsky, Pashnin, Lepistö - Plotnikov, Anisimov, Galimov - Redlis, Kozlov, Kalyuzhny - Chernikov, Averin, Kartayev - Hagman, Apalkov, Trunyov - Malcev.
    Traktor Cseljabinszk: Garnett (Demchenko) - Quint, Ryabykin, Mukhachyov, Belov, Shinin, Katichev, Klimontov, Razin - Chistov, Bulis, Yakutsenya - Kontiola, Panov, A. Kostitsyn - Popov, Antipov, Kuznetsov - Dugin, Glinkin, Karpov.

Játékvezetők: Gashilov, Kadyrov - Gordenko, Tomilov