KHL
Metallurg Novokuznyeck – SZKA Szentpétervár 1:4 (vége) | HK Szibir Novoszibirszk – Dinamo Moszkva 4:3 (szétlövés után) | Lokomotiv Jaroslavl – Traktor Cseljabinszk 2:1 (vége)
HC Donbassz Donyeck – Jugra Hanti-Manszijszk 4:2 (vége) | Dinamo Riga – Barisz Asztana 2:3 (hosszabbítás vége) | HC Slovan – Szalavat Julajev 1:0 (2:1 szétlövés után)
Metallurg Novokuznyeck
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
SZKA Szentpétervár
szerda 19.12.2012, 13:00 • Kuznyeckih Metallurgov, Novokuznyeck • KHL

Az SKA megérdemelten győzte le a hazai csapatot. Az első harmadban egy gyors góllal szereztek vezetést. A másodikban már hárommal is vezettek, de a Metallurg még szépíteni tudott. A Harmadikban aztán pontot tettek a végére a 4. góllal. Mindkét csapat marad egyenlőre a meccs előtti helyezésüknél (15:10:29)

60:00

59:30
    Még egy-egy helyzet mindkét oldalon.

59:00
    Kiegészülnek a hazaiak

58:30
    Egyik csapat sem erőlteti már a támadásokat.

53:30
    Kovalcuk mehetett egyedül nem zavartatva senkitől a kapura. lazusin hatalmasat védett. Kovalcuk nem fogja elfelejteni a nevét az biztos

53:10
    Lazusin védett ismét. Jelenleg ő a hazaiak legjobbja

52:40
    Letelt a kiállitás még csak kapura sem lőtt a Metallurg. Ezt szépen kivédekezték

51:40
    Egyenlőre csak passzolgatnak a kapu előtt a hazaiak. Lövés még nem volt

50:40
    Berdjukov kap 2 percet

50:40
    Kovalcuk úgy nézz ki ma nem fog párharcot nyerni Lazusin ellen. Ismét védte a lövését