Rayo Vallecano – Levante 3:0 (vége) | RCD Espanyol – La Coruňa 2:0 (vége) | Real Sociedad – Sevilla 2:1 (vége)
Rayo Vallecano
3:0 (0:0)
Levante UD
csütörtök 20.12.2012, 20:00 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Primera División

A mérkőzés végére teljesen felőrölte a Rayo Vallecano az ellenfelét. Nem így indult a mérkőzés. Az első félidőben egyenlő felek küzdelmét láthattunk. A második játékrészben folyamatosan nőtt a Vallecano a Levante fölé. A vége csúnya lett, tulajdonképpen kiütés. Ilyen arányban is megérdemelten nyert a hazai csapat. A Levante csalódást okozott, többet vártunk tőlük.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (23:00:01)

90+4
    A Rayo Vallecano gólt szerzett!

FRANCO VÁZGUEZ a hosszabbításban talált be. Baptistao lövését Munua még kivédte, de az érkező Vazguez már nem hibázott.

90+3
    Baptistao lőhetett, de lövése Munuát "találta el".

90+2
    Vazguez előtt adódott egy lehetőség, kihasználatlanul maradt.

90
    A sok ápolás miatt 4 percet hosszabbít a játékvezető.

88
    Piti helyett Vazguez a pályán.

87
    Labaka kap sárga lapot.

85
    Piti eresztett el egy lövést, nem volt veszélytelen.

84
    Nagyot kellett mentenie Munuanak egy hazai beadást követően, gyönyörűen jött ki a kapujából a vendégek portása.

83
    Barkero kap egy sárgát.

83
    Iborra le, Roger be.

80

MICSODA SZABADRÚGÁSGÓL!

FRANCISCO MEDINA PITI találta el a labdát álomszerűen, így a hatalmas távolság ellenére sem maradt más a kapusnak, minthogy kiszedje a hálóból a labdát. A hazai játékos parádésan lőtte ki a felső sarkot!