Patriot Budapest
csütörtök 20.12.2012, 18:00Felkészülési mérkőzés

60:00
    Mérkőzés vége. (01:50:36)

Sajnos technikai problémák miatt a harmadik harmad online közvetítése elmaradt, illetve késik. Az állás nem változott, ettől függetlenül rengeteg helyzet adódott mindkét csapat számára. Találat azonban nem született a harmadban. Így a Patriot a HC Dukla Jihlava csapát megverte a mai barátságos mérkőzésen, az eredmény: 2:3

Bővebben a Patriot csapat hivatalos weboldalán!

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

40:00

39:21
    A hazaiak okosan próbálkoznak, de nem tudják érvényesíteni akaratukat.

38:07
    Kuřítkonak nem sikerült belőnie

36:25
    A hazaiak védekeznek, de igyekeznek támadni is. Ám a Patriot helyt áll.

36:00
    Ahogy kiegészülnek a hazaiak, egy negyed perc múlva ismét kiállítás történik a Duklál, ezúttal David Košař - két perc

33:45
    Daniel Kohout - két perc büntető. Emberelőnyben a vendégcsapat

31:52
    Tilos felszabadítás (PAT)

29:19
    A Patriot keményebben játszik a második harmadban. Fizikailag is jobban teljesítenek

27:51
    A vendégek részére szintén óriási lehetőség adódik. Nedvěd leszerelte a jihlavai játékost, de a lövése kapufát ért.

26:55
    Ilanšenko - kapus hiba. A kaput egyedül hagyta amire felfigyelt Mandát. Végül a Patriot kapusa orvosolta a hibát

23:09
    A harmad elejét egyértelműen a vendégek uralják. Dukla egyenlőre még nem változtat a stratégián

21:53
    Dukla egyenlítésre szánt helyzete kimarad

20:54
    Patriot gólt szerzett! A harmad alig kezdődött el s megszerzi a vezetést a Patriot csapata. Előtte már indukálta néhány támadást, így valahol ez a találat várható volt. Kalináč gyors leadásának köszönhetően, GLEMBA hálóba juttatja a korongot. Szép.

20:01

20:00
    Befejeződött az első harmad.

18:45
    Dukla támadó stratégiára vált, nyilván a harmadot szeretnék megnyerni. De ettől még a Patriot védekezik

17:09
    Dukla támadása ofszájdban ér véget.

16:08
    Patriot gólt szerzett! A vendégek reagálnak, és kiegyenlítenek ismét. Kissé talán ismerős ez a Patriot stratégia az előző profimérkőzésekből. A trió létrehozza a találatot, ezúttal a kapus is közre játszott. Hardi és Ilanšenko összejátszik, majd NEMES lövi be a korongot.

15:10
    Kuchta - két perc

13:27
    Dukla nem pihen a találat után

12:25
    Dukla Jihlava gólt szerzett!!
    Sikerült elhúzni a hazaiaknak, létrehozták a helyzetet, amelyet be is fejeztek. Jícha visszapattanóból leadja keresztbe Mandátnak, ő pedig KUCHTÁ-nak, aki érvényesíti az akciót.

09:26
    Hatalmas helyzet a Patriot előtt! Hardinak kellett volna az üres kapuba juttatnia csapattársa leadását.

08:47
    Kiegészülnek a vendégek

07:45
    A HC Dukla próbál összehozni támadásra esélyt nyújtó kombinációt, de nem jutnak jelentős helyzethez-

06:47
    David Priganc - büntetőpadon tölt két percet

06:23
    Patriot gólt szerzett! A Patriot gondolkodott a támadásokon, illetve próbálkoztak, ami most gólhoz vezetett. Szép bemutatkozás az azonnali választalálat. Daniška leadta KALINÁČNAK a korongot, aki végül az ellenfél kapujába juttatta azt. Kiegyenlítettek.

03:46
    Következő hazai próbálkozás. Ilanšenko felkészülten várja a korongot - hárít.

02:11
    A hazaiak megszerzik a vezetést. Jícha megnyerte a bulit majd továbbította a korongot MANDÁT-nak. Meglepte a gól a vendégek védelmét. Assziszt.: Jícha

01:11
    A DC Dukla tapasztal indítást alkalmaz

00:16
    Elsőként a vendégek hoznak létre támadást

00:01

Kezdősor:

HC Dukla Jihlava: Fučík (Krejčík) - Tobola, Dundáček, Polívka, Březka, Žáček, Kohout, Vítek, Košař - Gregar, Jícha, Kuchta, Lupač, Vantuch, Střecha, Mandát, Vala, Zídek, Štěrba, Přidal, Vlček

Patriot Budapest: Ilanšenko (Zvolánek) - Bittner, Nedvěd, Daniška, Dvořák, Kočubej, Potekhin, Dorog, Procházka - Kuřítko, Nemes, Csanyi - Glemba, Kalináč, Piačka - Kamzik, Hardi, Priganc - Štrauch, Dolník, Minárik

Játékvezetők: Honza M. - Kubát, Honza F.

Térdsérülés miatt a Patriot csapat cserekapusát - Vay Adamot - váltja Jiří Zvolánek.

Köszöntöm a jégkorong szerelmeseit!

Egy barátságos mérkőzésnek lehetünk ma tanúi Csehországban. A Patriot Budapest játszik a HC Dukla Jihlava csapatával. A mérkőzés érdekessége, hogy M. Kuřítko előzőleg ebben a hazai, azaz a Dukla Jihlava csapatban játszott, így ez a csapat emelte őt a Patriot asszisztens kapitányává. Ezen kívül mindkét csapat karácsonyi szünetet tartott, illetve a magyarok számára még tartani is fog. Élménydús, de ugyanakkor barátságos mérkőzés kezdődik 18:00 órától!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Már a facebookon is elérhetőek vagyunk: Onlajnok.com
    Lájkolj és nem maradsz le egyetlen mérkőzésről sem!

Dénes Kaszás

Gólok és gólpasszok: 3. Mandát (Jícha), 13. Kuchta (Mandát, Jícha) - 7. Kalináč (Daniška), 17. Nemes (Hardi, Ilanšenko), 21. Glemba (Kalináč)

Játékvezetők: Honza M. - Kubát, Honza F