Amur Habarovszk – SZKA Szentpétervár 2:6 (vége) | Metallurg Novokuznyeck – Dinamo Moszkva 2:4 (vége) | Lokomotiv Jaroslavl – Avtomobilist Jekatyerinburg 4:1 (vége)
Atlant Mityiscsi – Traktor Cseljabinszk 3:4 (szétlövés után) | HC Slovan – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 1:2 (szétlövés után)

57:27
    Kronwall (Avtomobilist) korcsolyázik le 2 percre.

50:55
    A Lokomotiv gólt szerzett!

DIMITRY MALCEV ütötte a hazaiak negyedik gólját.

Gólpassz: Trunyov és Yakovlev

45:29

SERGEI PLOTNIKOV kétgólosra növeli a vendéglátók előnyét.

Gólpassz: Galimov

43:00
    Fokozzák a tempót a hazaiak.

41:40
    Yemeleyev lövését fogja Varlamov.

40:10
    Az Avtomobilist emberelőnyben korcsolyázhatott ki a jégre.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Ugyan az esélyesebb hazai csapat már vezet a második harmad után, de még semmi sem dőlt el. A Jekatyerinburg eddig kellemes meglepetést okozott. Meglátjuk, mit hoz az utolsó harmad..

40:00

39:21
    Hagman (Lokomotiv) korcsolyázik két percre a büntetőpadra.

38:55
    Nagy helyzetben Pronin egyenlíthetett volna, de Varlamov útját állta.

38:22
    Pashnin egymás után kétszer lőhetett Holt kapujára, de mindkét alkalommal védett a kapus.

38:03
    A korong a nézők közé repült ki.

37:21
    Streltsov korcsolyázik vissza, tehát a hazaiak már teljes létszámban.

35:20
    Vasily Streltsovot küldik le 2 percre a bírók.

35:01
    Kiegészült az Avtomobilist.

33:01
    Sokolov (Avtomobilist) megy ki két percre.

32:05
    Holt indította szenzációsan Kryukovot, aki létszámfölényes helyzetben egyedül vezethette a korongot Varlamovra, de a kapus nagyot mentett.

31:30
    Régen jártak a vendégek az ellenfél kapujánál, most is csak idekorcsolyáztak, többet nem tudtak kieszelni.

31:10
    Holt nem panszkodhat munkanélküliségre, most Anisimov kínálta meg egy lövéssel.

30:17
    Holt élt együtt a játékkal. Eddig megbízhatóan véd az amerikai.

29:24

MAXIM TRUNYOV megszerzi a hőn áhított hazai vezetést. Kilőtte a jobb felső sarkot.

Gólpassz: Apalkov

28:52
    Straka a jégen, kiegészült a Jekatyerinburg.

26:52
    Chris Holt, a hazaiak kapusa helyett Josef Straka (Avtomobilist) fogja leülni a két percet.

26:20
    Alexander Chernikov meglepte Chris Holtot, az amerikai az utolsó pillanatban védett.

25:11
    Spirko próbálkozását fogja Varlamov.

23:00
    Paradox módon akkor játszottak veszélyesebben a vendégek, mikor a hazaiak már öten voltak. Amikor hárman hokiztak ellenük, akkor szinte helyzetet sem tudtak kialakítani.

22:43
    Lapenkov már akkor veszélyeztetett, mikor kiegészültek a hazaiak. Varlamovnak kellett védenie.

22:42
    Kiegészült a Lokomotiv csapata, elszalasztotta a lehetőséget az Avtomobilist.

21:09
    Visszajön egy hokis a hazaiak részéről.

21:00
    5:3-as szituáció a jégen. Nagy lehetőség előtt a vendégek!

20:42
    Chernikov (Lokomotiv) korcsolyázik le két percre.

20:15
    Folytatódik a vendégek emberelőnye.

20:01

Érdekes első harmadot láthattunk. Mindkét csapatnak offenzíva gondjai vannak. Talán ez az Avtomobilistnél kevésbé meglepő, no de a Lokomotivnál? Mégiscsak a KHL élcsapata! Szünet után javíthatnak..

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:09
    Galimov (Lokomotiv) korcsolyázik le két percre.

19:00
    Akár már vezethetne is a hazai alakulat! Kalyuzhny hatalmas helyzetben lő kapu mellé!

17:32

ARTYOM ANISIMOV nem hagyja örülni a vendégeket, villámgyorsan kiegyenlít.

Assziszt nélküli találat!

15:40
    Az Avtomobilist gólt szerzett!

A vendégek jól sáfárkodtak a kínálkozó lehetőséggel. Rögtön az első emberelőnyből betaláltak. A gólt STANISLAV ZHMAKIN ütötte.

Gólpassz: Lapenkov és Sokolov.

14:52
    Galimov (Lokomotiv) koptatja majd a padot két percig.

14:46
    Simakov tesztelte Varlamov képességeit.

14:30
    Mindkét csapatnak gondjai vannak a helyzetek kialakítását illetően.

13:55
    Egy gyors kontrát követően Alexander Streltsov lövésénél kellett Varlamovnak védést bemutatnia.

12:17
    Kiegészül a Jekatyerinburg csapata.

10:21
    Rögtön a buli után Flood tüzelt Holt kapujára, de a vendégek portása védte a lövését.

10:17
    Makeyev (Avtomobilist) korcsolyázik le két percre.

09:26
    Alexander Stretsov ahelyett, hogy a testvérének passzolt volna, egyéni akcióba kezdett, így oda a lehetőség.

08:40
    A Chernikov-Kulikov akciónak a vendégvédők parancsolnak megálljt.

08:00
    A játék teljesen áthelyeződik a vendégek kapuja elé.

07:00
    Reklámszünet következik.

05:35
    Kavarodás Varlamov kapuja előtt, de Straka nem használta ki a kínálkozó lehetőséget.

04:45
    A másoldalon Galimov veszélyeztetett, de Chris Holt a helyén volt.

04:00
    Itt az első veszélyesebb vendégakció, Makejev kínálta meg Varlamovot egy lövéssel.

02:50
    A "Loki" meg akarja mutatni, ki az úr a háznál, a vendégek alig tudják a korongot megtartani.

01:55
    Kulikov lőtt, azonban ez Holtnak csemge volt.

01:30
    Egyelőre komótos a tempó, "ismerkednek" a felek.

01:00
    A hazai csapat kezdett aktívabban.

00:01

Az orosz himnuszt hallgatjuk a mérkőzés előtt.

Mindkét fél már ott sorakozik a "jégmezőn".

Kezdősor:

Lokomotiv Jaroslavl: Varlamov (Sanford) – Flood, Kronwall, Guskov, Kulikov, Pashnin, Vishnevsky, Jakovlev – Galimov, Anisimov, Plotnikov – Kalyuzhny, Kozlov, Redlihs, Kartayev, Averin, Chernikov – Malcev, Trunyov, Apalkov – Hagman

Avtomobilist Jekatyerinburg: Holt (Lobanov) – Mezei, Stepanov, Sazonov, Gusev, Sokolov, Kurbatov, Rybnitsky, Yukseyev – Lapenkov, Kryukov, Zhmakin – Makejev, Simakov, Spirko – Straka, Gimatov, Yemeleyev – Streltsov V., Streltsov A., Pronin

Játékvezetők: Belyayev, Bondar – Palei, Sivov.

Kedves Szurkolók!

Érdekes összecsapásnak ígérkezik a mai mérkőzés! A KHL negyedikje az utolsó helyezettel csap össze. Vajon ilyen sima lesz ez a hokimeccs? Avagy meglepetéseket tartogatnak a csapatok? Hamarosan kiderül..

Nézzük együtt a derbit!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 18. Anisimov, 30. Trunyov (Apalkov), 46. Plotnikov (Galimov), 51. Malcev (Trunyov, Yakovlev) - 16. Zhmakin (Lapenkov, Sokolov)

Avtomobilist Jekatyerinburg: Holt (Lobanov) – Mezei, Stepanov, Sazonov, Gusev, Sokolov, Kurbatov, Rybnitsky, Jukseyev – Lapenkov, Kryukov, Zhmakin – Makejev, Simakov, Spirko – Straka, Gimatov, Yemeleyev – Streltsov V., Streltsov A., Pronin

Játékvezetők: Belyayev, Bondar – Palei, Sivov