Valladolid – Barcelona 1:3 (vége) | Málaga CF – Real Madrid 3:2 (vége) | CA Osasuna – Granada 1:2 (vége)
Athletic Bilbao – Real Zaragoza 0:2 (vége)
Malaga CF
3:2 (0:0)
Real Madrid
szombat 22.12.2012, 20:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Nem mindennapi mérkőzésnek lehettünk ma szemtanúi. A mérkőzés összképét figyelembe véve a madridiak fociztak jobban, veszélyesebben, mégis két gólos hátrányról kellett felkapaszkodniuk. Valószínűleg a hazaiak mégicsak megkötötték azt a szerződést Fortunával. De hogy ne legyen túlságosan "feltűnő", azért lőttek 3 gólt is..

A mai napra megköszönöm figyelmüket! (21:55:39)

90+2
    Khedira is megkapja a maga sárgáját.

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Pepe eresztett meg egy lövést, pontatlanul. Nem neki kéne itt lövöldöznie, kiváltképp 2 perccel a vége előtt, ráadásul hátrányban.

87
    Madridi lábakon a labda, de előrébb egyelőre nem jutnak.

85
    A hazaiak próbálják a labdát megtartani és ez sikerül is nekik.

83
    Joaquín helyett Fernández.

83
    Joaquín kap időhúzásért sárgát.

82
    Real Madrid gólt szerzett!!

Kisakkozták a Málaga védelmét, Özil varázsolta Benzema lábára a labdát, neki már csak az üresen tátongó kapuba kellett a labdát továbbítania.

81
    Benzema lövését védi parádésan Caballero.

80
    Pepe is besárgul.

78
    Xabi Alonso le, Modric be.

77
    A Malaga gólt szerzett!

Joaquín ugratta ki ROQUE SANTA CRUZT, aki 3 perc alatt második gólját lövi a királyi gárdának.

75
    Szárnyra kapott a Málaga, mintha kicserélték volna az egész csapatot.

73

ROQUE SANTA CRUZ megszerezte a vezetést a Málaga csapatának. Nem volt nehéz dolga, üres kapuba kellett passzolnia a labdát.

67
    A mai napon haloványan focizó Özil előtt adódott hatalamas lehetőség, de lövésébe beleugrottak a hazai védők.

66

SERGIO SÁNCHEZ nagy kavarodás közepette juttatja saját kapujába labdát.

65
    Saviolát váltja Santa Cruz.

64
    Di María helyett Kaká a pályán.

63
    Főleg a játéktér közepén játszanak a csapatok.

61
    Ronaldót szerelik mintaszerűen a tizenhatoson belül.

59
    Arbeola le, Callejón be.

58
    Benzema lökete suhan el mintegy 2 méterre a kapu mellett.

55
    Felváltva forognak veszélyben a kapuk.

53
    Feldobta a gól a Málagát, többet lőttek most 3 perc alatt, mint ezidáig összesen.

52
    Letámadnak a madridiak, ezzel a Málagának teret nyitnak a kontrákra.

49

ISCO lőtt gólt, Adánnak nem volt esélye. Hihetetlen! A Real Madrid végigtámadja a mérkőzést és az ellenfél rúg gólt.

47
    Támad a Real Madrid, ott folytatja, ahol az első félidőben abbahagyta, támadásban.

47
    Eliseu próbálkozott egy lövéssel, találta már el jobban is a labdát.

46

Ezt megúszták a hazaiak. Így is aposztrofálhatnánk az első 45 percet. A félidőt végigtámadta a Real Madrid, de nem tudta bevenni Caballero kapuját. Kíváncsian várjuk, meddig tart ki a házigazdák szerencséje. Vagy ma Fortunával kötöttek 90 percre "szerződést"? Meglátjuk..

Maradjanak velünk!

45+2
    Egy bal oldali szögletet követően Pepe fejelt veszélyesen.

45
    1 percet hosszabbít a bíró.

43
    Ronaldo tüzelt, nagyon gyengén.

42
    Ronaldo-Benzema akció után Benzema lövésébe az utolsó pillanatban léptek bele a hazaiak.

41
    A szögletet kivédekezik a kék-fehérek.

40
    Alonso rúghat szabadot, de beívelését szögletre mentik.

39
    A szögleteket gyakorolhatják a fővárosiak.

37
    Percekig passzolgat az ellenfél tizenhatosa körül a Real.

36
    A Real amolyan "barcás focit" játszik, passzolgat.

35
    Nagy a zűrzavar a hazaiak tizenhatosán belül, ráadásul földre huppan egy madridi is.

33
    Ronaldót szerelik, ezt a "gesztust" ováció fogadja a nézőtéren.

33
    Durvul a mérkőzés. Megint egy hazait kell ápolni.

32
    Ápolás miatt áll a játék.

31
    Földön egy hazai játékos, ápolás szükségeltetik. Vérző játékosról van szó.

29
    Sergio Ramos kap sárgát kezezést miatt.

26
    Most a bal oldalról indult egy életveszélyes Real támadás. Ronaldóval szemben csak Caballero volt, a "zselés hajúnak" sikerült átemelnie a portást, de a gólvonal előtt egy védő még tisztázni tudott.

25
    Hatalmas helyzetet hagyott ki Ronaldo! Di María adott be jobb oldalról, Ronaldo ajtó-ablak helyzetben lőtt kapu fölé. Fellélegezhetnek a hazaiak.

24
    Khedira újfent szabálytalan volt, jöhet a Málaga.

22
    Nagy a zavar a Real Madrid védelmében, de tisztázni tudnak a vendégek. Joaquín és Saviola veszélyeztetett.

20
    Joaquín került helyzetbe, de lövése magasan a kapu fölé szállt.

19
    Ronaldo volt lesen.

18
    Benzema nem tudott egy hosszú indítást lekezelni, így felszabadulnak a vendéglátók.