KHL
Amur Habarovszk – Dinamo Moszkva 1:3 (vége) | HK Szibir Novoszibirszk – SZKA Szentpétervár 1:2 (vége) | CSZKA Moszkva – Szalavat Julajev 4:1 (vége)

A CSZKA gólt szerzett!

OLEG KVASHA eldönti a mérkőzést, saját térfeléről lőtte át az üresen tátongó kapuba a korongot.

Assziszt nélküli találat.

58:17
    A vendégek gólt lőttek, de a videóbíró segítségével utólag bebizonyosodott, hogy szabálytalan volt a találat.

57:59
    Tarasovot lehozzák a vendégek, így 6:4-es szituációt játszhatnak.

57:59
    Persson ül le a padra 2 percre.

56:35
    A CSZKA most úgy játszott, mintha az ellenfél emberhátrányban lenne, pedig teljes létszámban az Ufa csapata.

55:30
    Datsyuk veszélyezteti Tarasov kapuját.

53:00
    Biztosan őrzik előnyüket a hazaiak.

52:35
    A. Radulov fantasztikus egyéni szólója, de az utolós akadályt, Tarasovot nem tudja leküzdeni.

51:51
    Kiegészült a CSZKA Moszkva.

50:30
    Nagyon jó védekeznek a moszkvaiak.

50:00
    Nagy esélyt kaptak a vendégek, emberelőnyben szépíthetnek, ezzel szorossá tehetnék a mérkőzést.

49:51
    Shirokovot (CSZKA) küldik le két percre.

49:27
    Stepanov próbálkozását hatástalanítja Bryzgalov.

48:00
    Aktívabb a CSZKA Moszkva, valamit ki kell találniuk a vendégeknek.

46:23
    A vendégek tilos felszabadítása, reklámszünet következik.

44:40
    Alexander Pankov korcsolyázott Bryzgalovra, de nem tudott a kapus eszén túljárni.

43:52
    Teljes létszámban a hazaiak.

41:52
    Kvasha (CSZKA) korcsolyázik le két percre.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Nagy aktivitással vetette magát a második harmadba az Ufa csapata. Ki is tartott mindaddig, amíg a vendéglátók egy teljesen váratlan gólt "találtak". Nehéz lesz innét visszajönni, de hátha sikerül a ma nagyot küzdő vendégcsapatnak.

Hamarosan kiderül..

40:00

39:40
    Datsyuk, A. Radulev és Rylov veszélyeztet, de Tarasov koncentráltan véd.

39:05
    Khlystov teremtett magának lövőpozíciót, de Bryzgalov a helyén volt.

38:46
    Kiegészül a fővárosi alakulat.

37:00
    Nem kezdte jól ezt az emberelőnyt a vendégcsapat.

36:46
    Grabovsky (CSZKA) ül le két percre a padra.

36:20
    Tilos felszabadítás az Ufa oldalán.

35:45
    Grabovsky lökete alig suhant el a jobb kapufa mellett. Tarasov ezt csak nézte.

35:15
    Tarasov előtt folyik most a játék, feldobta a vendéglátókat a harmadik találat.

35:00
    Nyilván a "lelkekre" is kihat egy ilyen váratlan gól.

34:00
    Nehéz helyzetben az Ufa csapata.

33:00
    Hiába voltak sokkal aktívabbak a vendégek, hiába ők érdemeltek volna gólt, az ellenfél kihasználta egyetlen megingásukat.

31:05
    Kiegészül a CSZKA Moszkva.

29:05
    Persson (CSZKA) korcsolyázik le 2 percre.

28:50

A semmiből növeli MIKHAIL GRABOVSKY a vendéglátók előnyét. Nem ez volt a játék képében.

27:25
    Szimpatikus hokit játszik az Ufa, veszélyesen, jól korcsolyáznak.

26:53
    Tilos felszabadítás a hazaiak oldalán.

26:03
    Reklámszünet.

25:00
    Letelt az első 5 perc ebből a harmadból is, de a CSZKA még nem lőtt kapura.

24:00
    Az ufaiak sokkal aktívabbak a második harmadban, mint az azt megelőzőben voltak.

22:57
    Proshkin tüzelt nagyon veszélyesen, de Bryzgalov védeni tudott. Ez nagy helyzet volt!

22:00
    Nehezen bontakoznak ki a Salavat Julajev Ufa játékosai.

21:00
    Az Ufa tartja magánál a korongot.

20:30
    A vendégek megpróbálnak támadást építeni.

20:01

Élvezetes, izgalmas első harmadnak voltunk szemtanúi. A fővárosiak kezdtek jobban, meg is szerezték a vezetést. Amikor tovább növelhették volna előnyüket, meglepetésre egyenlített az Ufa. Azonban nem sokáig örülhettek, mert jött az újabb kegyelemdöfés. Vajon milyen fordulatokat tartogat számunkra a második negyed?

Maradjanak velünk!

20:00
    Befejeződött az első harmad.

18:59
    Denisov lőtt veszélyesen, de Tarasovot nem tudta meglepni.

17:09

JAKOV RYLOV villámgyorsan válaszol! Még örülni sem érkezhettek a vendégek, máris bekapják az újabb gólt.

Gólpassz: Radulov

16:30
    A Salavat gólt szerzett!

Micsoda meglepetés! Emberhátrányban üt gólt az Ufa! ALEXEY GLUCHOV Mäenpää-től vette el a korongot, majd bal oldalról Bryzgalovra korcsolyázott rá és nem hibázott.

15:46
    Proshkin (Salavat) megy le két percre.

14:30
    Kimerészkedtek a vendégek is, egyre többet támadnak.

13:00
    Megérezte ezt a vendégek edzője is, most a vendégek első sora van a jégen.

12:30
    Shirokov riogatta Tarasovot. Érik az újabb gól, kérdés meddig bírja ezt a nyomást az Ufa és kapusa.

11:10
    Kiegészülnek a vendégek.

11:00
    A. Radulov lőtt megint, de ezúttal is csak Tarasovot találta meg.

10:25
    Kimaradt egy nagy helyzet! A. Radulev-Grabovsky akciót követően előbbi lőhetett, de Tarasov eszén nem tudott túljárni.

10:00
    A moszkvaiak máris támadásba lendülnek, tüzelnek az ellenfél kapujára.

09:10
    Filatov (Salavat) korcsolyázik le két percre a padra.