Standard Liège – Beerschot AC 3:0 (vége) | RSC Anderlecht – Lierse SK 4:1 (vége)
RSC Anderlecht
4:1 (2:0)
Lierse SK
csütörtök 27.12.2012, 20:00 • Constant Vanden Stock Stadium, Anderlecht • Jupiler Pro League

Kicsit álmosan kezdődött a mérkőzés, de az Anderlecht az első félidőben szerzett két góllal gyakorlatilag eldöntötte a mérkőzést.

A szünet után is voltak veszélyes akciói a vendégeknek egyikből gól is született, de az csak a szépítésre volt elegendő, sőt Vargas egy meseszép találattal még erre is válaszolt a hosszabbításban.

Az Anderlecht ezzel a győzelemmel őrzi az előnyét az első helyen, a Lierse-nek meg továbbra is kapaszkodnia kell, ha el akar kerülni a veszélyzónából. (22:10:47)

92
    Az Anderlecht gólt szerzett!
    Egy balról érkező beadást RONALD VARGAS, felugorva, gyönyörű mozdulattal lő a jobb sarokba a tehetetlen Sels mellett! 4-1

90
    Vendég szöglet után Bourabia marad lesen

89
    Ismét Elgabas aktív, 17 méterről lő élesen a jobb alsó sarok irányába, Proto vetődve fogja a labdát

88
    Elgabas kever a bal szélen, aztán bevárja a támadással Saidit, de hosszú labdát ad neki

86
    De Sutter gyönyörű lövést ereszt meg a 16-os vonaláról, de a labda a kapufán csattan!

85
    Elgabast szerelik a 16-os előtt elég gyanús körülmények között

84
    Vendég szöglet jön, de az ötösön belül Hazurov támadja a kapust, szabadrúgás jön kifelé