Sunderland AFC – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Manchester United – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | Norwich – Manchester City 3:4 (vége)
Aston Villa FC – Wigan Athletic 0:3 (vége) | Arsenal FC – Newcastle United 7:3 (vége)
Sunderland AFC
1:2 (1:0)
Tottenham Hotspur
szombat 29.12.2012, 13:45 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

Izgalmas mérkőzésen vagyunk túl, amíg az első félidőben a Sunderland meglepetésre szerezte meg a vezetést, addig szerencsésen 3 perc alatt fordított a Tottenham a második félidő elején.
    Ha a mérkőzés összképét nézzük, akkor a vendégek joggal szerezték meg a három pontot, jobbak voltak vendéglátóiknál, sokkal több helyzetet is dolgoztak ki.
    A Sunderland nem jól zárta ezzel a vereséggel az idei évet, míg a Tottenham tartja magát az élmezőnyben. (15:45:13)

95
    Johnson ívelte be ismét de hosszú lett a labda.

94
    Johnson kapott szabadrúgást, ezt fel lehet ívelni jól a kapu elé. A fellőtt labdát Cuellár mellé fejelte.

93
    A szögletnél Flether lökte Llorist, szabadrúgás kifelé.

92
    Wickham jól lőtte el 16-ról, de blokkoltak a védők-szöglet.

91
    Johnsson indította Fletchert, de Lloris jól lép ki, övé a labda.

90
    5 perc a hosszabbítás.