Sunderland AFC – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Manchester United – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | Norwich – Manchester City 3:4 (vége)
Aston Villa FC – Wigan Athletic 0:3 (vége) | Arsenal FC – Newcastle United 7:3 (vége)
Norwich City
3:4 (1:2)
Manchester City
szombat 29.12.2012, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Barclays Premier League

Őrült mérkőzést láthattunk! Volt itt minden: 7 gól, kiállítás, izgalom, 7 perc hosszabbítás. Mindkét csapat nagyot küzdött, de ma győzött a rutin és a minőség. Ennyivel előrébb jár a Manchester City. A Norwich-ot dícséret illeti, nagyot küzdöttek. Ma ez ennyire volt elég..

Köszönöm a figyelmüket! (17:59:06)

90+7
    Touré esett el a tizenhatoson belül, de a bíró nem sípolt.

90+5
    Hart ölében a labda, úgy látszik kivédekezik a manchesteriek.

90+4
    1 percük van még a hazaiaknak valamit kitalálni.

90+3
    Agüero helyett Javi Garcia a pályán.

90+2
    Agüero rontott hatalmas helyzetben! Sokadik alkalommal dönthette volna már el a mérkőzést.

90+1
    Nastasic "betegedett meg", ápolni kell.

90
    5 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Brunn végezhet el kirúgást.

88
    Garrido rúgta fel Milnert, így szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

86
    Újra a Norwich támad. A City védekezni kényszerül.

85
    Norwich rúghat szabadot. Beívelés lett belőle, de a City kivédekezte.

84
    Pilkington kap sárga lapot.

83
    Agüero lövését fogta fantasztikus mozdulattal Bunn. Ha ez bemegy, eldőlt volna a mérkőzés..

82
    Dzeko le, Lescott be.

81
    Egy pillanatra fellélegzik a City, szabadrúgást kapnak.

Mozgalmas utolsó 10 perc elébe nézünk.

79
    A játék teljesen áthelyeződött a City térfelére.

78
    Hart végezhet el kirúgást.

Gólok: 15. Pilkington , 63. Martin, 75. Martin - 2. Dzeko, 4. Dzeko, 50. Agüero, 67. Bunn (öngól)

Lapok:   43. Bassong (NOR), 51. Johnson (NOR), 84. Pilkington (NOR) - 18. Clichy (MAC)   44. Nasri (MAC)

Norwich City: Bunn - Martin, Turner, Bassong, Garrido - Tettey (57. Howson) - Snodgrass, Hoolahan (75. Jackson), Johnson, Pilkington - Morison (45. Kane)
    Manchester City: Hart - Zabaleta, Nastasic, Kompany, Clichy - Nasri, Yaya Touré, Barry, Silva (57. Milner), Agüero (90+3. Javi Garcia) - Dzeko (82. Lescott)

Játékvezetők: Jones - Ledger, McDonough