Szeversztal Cserepovec – MHK Szpartak 4:1 (vége) | HC Dinamo Minszk – Dinamo Riga 2:3 (vége)
Szeversztal Cserepovec
4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
MHK Szpartak Moszkva
csütörtök 03.01.2013, 14:00 • Ice Palace, Cerepovec • KHL

Meglehetősen könnyedén nyert a Szeversztal Cserepovec csapata. Ehhez elég volt egy jó második harmad is. Az első harmad ha a játék képében nem is, de az eredményben szoros volt. A harmadik harmadban már nem erőltették túlságosan a hazaiak a támadásokat. Megérdemelt a vendéglátók győzelme.

Köszönöm a figyelmüket! (16:17:08)

60:00

59:00
    1 perc van hátra az összecsapásból.

58:00
    A mérkőzés utolsó 2 percéhez érkeztünk.

57:20
    Shefer foglalkoztatta Koshechkin kapust.

56:44
    Kiegészülnek a vendégek is.

56:17
    Kiegészülnek a hazaiak.

55:50
    Nikontsev tüzelt veszélyesen, de löketét Koshechkin védeni tudta.

54:44
    Bushuyev (Szpartak) korcsolyázik le két percre. Oka: akadályozás.

54:17
    Büntetést kap a Szeversztal csapata, mivel több játékos volt a pályán, mint kellene.

54:20
    Tilos felszabadítás a Szpartak oldalán.

53:36
    Zhukov tette próbára Koshechkin kapust.

51:00
    Ketov és Shipachyov riogatta a Szpartak védőit.