KHL
Amur Habarovszk – Barisz Asztana 5:4 (vége) | HK Szibir Novoszibirszk – Avangard Omszk 1:3 (vége) | Metallurg Novokuznyeck – Jugra Hanti-Manszijszk 4:5 (hosszabbítás vége)
AK Barsz Kazany – Szalavat Julajev 9:3 (vége)

A Salavat gólt szerzett!

ANTTI PIHLSTROM a kilencedik találatot éri el!

Gólpassz: Koltsov és Mirnov

56:21
    Medvedev (AK Bars) magas bottal való játék miatt korcsolyázik le 2 percre.

54:52
    Proshkin (Salavat) megy le két percre. Ok: akadályozás.

54:03
    Zinovyev (Salavat) korcsolyázik le 2 percre.

53:00
    Kirill Petrov veszélyeztetett.

50:26
    A Kazany gólt szerzett!

Gólpassz: Petrov és Tereshchenko

49:45
    Pesonen (AK Bars) korcsolyázik le két perc erejéig.

49:45
    Proshkin (Salavat) megy le két percre.

48:51
    Barulin helyett Garipov a kapuban.

48:45
    Mirnov (Salavat) kénytelen két percet pihenni, mivel gáncsolt.

48:02

NIKO KAPANEN újabb Kazany találatot ér el.

Gólpassz: Nikulin

47:16
    Glukhov (Salavat) korcsolyázik le két perce, gáncsolt.

45:18

ALEXANDER SVITOV kozmetikázza az eredményt. Gyönyörű találat volt, végigszlalomozta a pályát, majd a végén fonákkal bevette Barulin kapuját.

Assziszt nélküli találat.

44:45
    Teljes létszámban a Kazany csapata.

44:40
    Skachov kétszer is ígéretes helyzetbe került, de nem tudott élni a lehetőségekkel.

43:20
    Baranka lövését fogja Barulin.

42:45
    Yemelin (AK Barsz) korcsolyázik le 2 percre. Oka: gáncsolás.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

A második harmad megpecsételte a vendégcsapat sorsát. Nem győzték a vendégek a hálóból kiszedni a korongot. Az utolsó harmad már csak formalitás lesz, eldőlt a mérkőzés. Netán csoda történik?

Maradjanak velünk!

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 9. Pesonen (Yemelin, Tereshchenko), 10. Morozov (Zaripov, Kulyash), 12. Petrov (Tereshchenko, Darzins), 27. Korneyev (Nikulin, Zaripov), 34. Kapanen, 35. Zaripov (Korneyev, Nikulin), 36. Darzins (Petrov, Tereshchenko), 49. Kapanen (Nikulin), 51. Darzins (Petrov, Tereshchenko) - 22. Blatak, 46. Svitov, 58. Pihlstrom (Koltsov, Mirnov)

AK Barsz Kazany: Barulin (Garipov) – Nikulin, Korneyev, Kulyash, Medvedev, Panin, Yemelin – Zaripov, Kapanen, Morozov (C) – Pesonen, Immonen, Obukhov – Darzins, Tereshchenko, Petrov – Golubev, Skachov, Lukoyanov – Bodrov.
    Szalavat Julajev: Tarkki (Aryutin) – Baranka, Proshkin (C), Shulakov, Atyushov, Blatak, Koltsov, Gurkin – Musatov, Glukhov, Saprykin – Filatov, Khlystov, Zinovyev – Mirnov, Pihlström, Kaigorodov – Svitov, Gareyev, Parshin – Pankov.

Játékvezetők: Belyayev, Ravodin – Misyur, Shelyanin