Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 6:2 (vége) | Dab.Docler – HSC Csíkszereda 5:2 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Corona Brasov Wolves
hétfő 07.01.2013, 18:00 • HC Nové Zámky • MOL Liga

Sok volt a kiállítás a mérkőzésen a Brassói csapatból, és a sok szabálytalanság nem volt jó hatással a játékukra. Az Újvár jól használták ki a helyzeteit, és könnyebben sikerült megnyerni a mérkőzést a vártnál. Szorosabb találkozót vártak a nézők a meccs előtt. (20:41:20)

60:00

59:16
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Egy lövésbe a kék vonaltól tette bele a botját STEFANKA ONDREJ és bealítja a végeredményt Gólpassz:Joanidis Juraj

56:10
    Sok ígéretes támadás komolyabb befejezés nélkül mindkét oldalon.

54:50
    A Brassó gólt szerzett!
    Egy kavarodás a kapu ellőt és LÖRINCZ LEVENTE bekotorja a pakkot a vonal mögé. Gólpassz: Wehrs Kevin

51:00
    Baron szabálytalankodott, majd Rawlyk hátulról a nyakába ugrott, kiállítás mindkét oldalon

50:32
    A kapu mögött a palánknál nagy küzdelem folyik a korongért a vendégek harmadában.

49:19
    Tilos felszabadítás (Brasov)

49:01
    Mikhailov próbálta bekotorni a pakkot Polc kapus mögé, de nem sikerült.

47:23
    Emberhátrányban ketten az egy ellen. Gólszerző HRUDIK JAKUB Gólpasszok:Mamonovs Vladimirs, Král Martin

Elkezdődött a harmadik harmad.

Érdekes harmad van mögöttünk. Újabb két gólt lőttek a hazaiak, ráadásul végleg kiállították a vendégek edzőjét. Nehéz lesz az utolsó harmad a Brassó számára.

35:50
    Ruzicka lövése lepattan, most a negyedik sor kap megint lehetőséget a hazaiaknál

35:11
    Elhagyta a pakk a játékteret, buli következik.

27:40
    Gyenge az emberelőny eddig, lassan lejár a két perc, és semmit sem sikerült az Újvár csapatának kidolgozni

26:00
    Kiállítás a vendégektől 2 perc csapatbüntetés+a vendégek edzőét végleg kiküldik a kispadról

26:00
    Védhetetlen lövés a fölső sarokba.Gólszerző:TARNOCZY IMRICH Gólpassz:Púchovsky Matús

23:10
    Joanidis már keményebb lövéssel próbálkozott, de Polc a helyén volt.

22:32
    Egy lövésecske Beno kapus kesztyűjében köt ki

22:14
    Pontatlan játék. Tilos felszabadítás (Brasov)

20:01

Gyengébb kezdés után magára talált a hazai gárda, és megfordította az eredményt.Ez a harmad nem hozott valami színvonalas játékot. 15 perc szünet következik

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:12
    Ketten az egy ellen támadtak a hazaiak, de Barcák kihagyta

18:10

17:44
    Szétszórt pontatlan játék folyik most a pályán, mindkét csapat jól védekezik a saját harmada előtt

16:52
    Szép keresztpassz Wherstől az egész középső harmadon át Fodornak, de Fodor lövését leblokkolták a hazaiak

16:04

15:10
    Újból Rawlik próbálkozott lövéssel

14:26
    Rawlyk könnyed lövését védi Beno

13:45
    Az első hazai sor most nyomást gyakorolt a Brassó védelmére, de Mikhailov lövésén kívül, nem sikerült más akció

12:41
    Wehrs lövését elkapta a hazai kapus mint a legyet

11:40
    Virág lövését a kék vonaltól kiüti a hazai kapus

11:08
    Egy lövés után MIKHAILOV KONSTANTIN lövi be a lepattanót . Gólpassz: Mamonovs Vladimirs,

09:21
    Barcák szép passzot küldött, és STEFANKA ONDREJ gólt szerez. Gólpasszok:Barcák Rastislav, Klobúcnik Peter

03:50
    Most végre egy ügyes támadást Púchovsky fejezett be egy lövéssel .

00:01

Megint egy fontos mérkőzés a mai az Érsekújvár számára, ugyanis a Corona Brasov csak 4 ponttal van lemaradva, és minden esélye megvan, hogy bejusson a legjobb négy közé. Öt csapat küzd a négy helyért, és valamelyikük a végén a rövidebbet húzza majd. Az alapszakasznak ebben a periódusában már ezeknek a csapatoknak minden pont számít, és minden veszített pont végzetes lehet az elszámolásnál.

A Brasov a legutóbbi hat meccsét megnyerte, és voltak közöttük bravúros győzelmek is, mint például legyőzték a listavezető Dunaújvárost, és legutóbb Miskolcon nyertek hosszabbításban. Ugyanezt nem mondhatjuk el az Érsekújvár csapatáról, mert nagyon hullámzó a teljesítményük. Először otthon beleszaladtak egy vereségbe és kaptak egy hatost a Miskolc csapatától. Majd a Fradi ellen egy majdnem elveszett meccset hoztak bravúrosan vissza, amikor már háromgólos hátrányban voltak, zsinórban lőttek hat gólt és megnyerték a meccset.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 10. Stefanka (Barcák, Klobucnik), 12. Mikhailov (Mamonovs, Stafanka), 26. Král (Mamonovs), 26. Tarnóczy (Púchovský), 48. Hrudik (Mamonovs, Král), 60. Stefanka (Joanidis) - 2. Antal (Péter), 55. Lőrincz (Wehrs)

HC MIKRON Nové Zámky: Beňo (Zima)- Hrudík, Kráľ, Štefanka M., Mikhailov, Mamonovs- Sucharda, Teluskins, Dobrý, Uhnák, Ružička- Baron, Joanidis, Klobučník, Barčák, Štefanka O., - Németh, Lehocký, Tarnóczy, Púchovský,
    Corona Brasov Wolves: Polc (Fulop)- Wehrs, Antal, Nagy, Hietamaki, Rawlyk- Virág, Fodor, Nagy, Zsók, Fodor,- Péter, Bálint, Petred, Laczkó,

Játékvezetők: Wolf, Babic - Abonyi, Moravec