KHL
Szalavat Julajev – Dinamo Moszkva 1:0 (vége) | AK Barsz Kazany – SZKA Szentpétervár 3:1 (vége) | MHK Szpartak – HC Donbassz Donyeck 3:1 (vége)
HC Slovan – Traktor Cseljabinszk 4:3 (hosszabbítás vége) | Lev – Metallurg Magnyitogorszk 2:5 (vége)
AK Barsz Kazany
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
SZKA Szentpétervár
kedd 08.01.2013, 14:30 • TatNyefty Arena, Kazany • KHL

Az első harmad nem sok izgalmat hozott. A másodikban egy emberelőnyből Zaripov szerzett vezetést majd még ebben a harmadban szintén egy emberelőny után Petrov növelte az előnyt. A harmadik harmadban ismét Zaripov szerzett gólt ezzel gyakorlatilag eldöntve a mérkőzést. A vendégek erejéből már csak a szépítésre futotta. A Szentpétervár maradt az első helyen. keleten viszont győzelmével az AK Barsz feljött az első helyre (16:42:23)

Az SKA gólt szerzett!

PATRIK THORESEN tett be közelről egy kapusról kipattanó korongot. Ezzel szépítenek a vendégek.