Valladolid – RCD Mallorca 3:1 (vége) | RCD Espanyol – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége) | CA Osasuna – Real Madrid 0:0 (vége)
Valencia – Sevilla 2:0 (vége)
CA Osasuna
0:0 (0:0)
Real Madrid
szombat 12.01.2013, 20:00 • Reyno de Navarra, Pamplona • Primera División

Hibákkal teli, unalmas mérkőzést láthattunk. Az Osasuna lehet boldogabb, de így is kieső helyen áll a csapat, a Realnak pedig nagyon gyorsan ki kell valamit találnia, hogy a BL - re összekapjék magukat. Mourinhonak újra el kell viselnie a kritikát, amit a csapat kapni fog. (21:53:43)

90+3
    Az utolsó helyzet Benzema előtt adódik, de a kapus nyer.

90+1
    Lolo és Özil kakaskodnak, mindketten sárgát kapnak érte.

90
    3 perc a hosszabbítás.

90
    Bertán beadása pontatlan, pedig ebben a támadásban több volt.

89
    A szöglet után Sola mehet egy kontrával, de elrontja.

88
    Özil beadását Fernandez szögletre paskolja.

86
    Cejudo helyett Llorrente a hazai csapatban.

85
    A sarokrúgások nem a Real erősségei a mai nap folyamán.

84
    Callejon harcol ki szögletet.

82
    Benzema keresi Özilt, de Rubén lefüleli a passzot.

81
    Egyre nagyobb nyomás nehezedik a fővárosiakra, a hazaiak érzik a lehetőséget.

79
    Callejon kap szép labdát, de lesen állt. Nagyon mérges a fiatal támadó.

77
    Igéretes hazai beadás, Coentrao tisztázni tud.

76
    Kaká piros lapot kap! Nem engedett elvégezni egy hazai pontrúgást, és a bíró felmutatja neki a második sárgát. Kakának gyorsan el kéne igazolni, hiszen pár éve még a világ egyik legjobbjaként érkezett a királyiakhoz.

75
    A szögletből nem alakul ki veszély.

74
    Coentraot keresték beadással, de a hazai védelem szögletre ment.

73
    A hazaiak hazaadják Fernandeznak, aki kb 3- szor találkozott a második félidőben a labdával.

72
    Egy újabb szögletet végezhet el az Osasuna.

70
    Alonso kap sárga lapot.

69
    A 3. Real csere. Özil jön Modric helyére.

69
    Lolo fejese a kapun landol, pedig nem volt veszélytelen.

67
    A Real védői megoldják.

66
    Hazai szöglet következik.

65
    Xabi Alonso a félpályáról akarta meglepni a kapust, de semmi esélye nem volt.

63
    A félpályától jöhet a vendégcsapat szabadrúgással.

61
    Fernandezhoz jut hátra a labda, aki nem sieti el a kirúgást.

60
    Kaká rögtön sárga lapot kap.

59
    Xabi Alonso ellen követtek el szabálytalanságot, próbálkozhat a Madrid.

58
    Di Maria és Higuain jönnek le,helyükön Kaká és Benzema.

57
    Armenteros kap sárga lapot, Callejont rúgta fel.

56
    Di Maria ad el egy labdát, így újra a hazaiak próbálkozhatnak.

55
    Nagy hazai helyzetet akadályozott meg a jól helyezkedő Albiol.

53
    Armenteros kap labdát egy kombinatív hazai támadás végén, de élesen belőtt labdájára nem érkezett társ.

52
    Nem sikerült jól a beadás, sőt kontrázhatott az Osasuna, de hibáztak, így Coentrao végezhet el bedobást.

51
    Szabadrúgást kap a Real.

50
    Egy bedobás után Oier lő, de a próbálkozás elkerüli Casillas kapujának jobb sarkát.

49
    Casillas is hozzáér a labdához a második félidőben.

48
    A pontrúgás nem hordozott veszélyt magában.

47
    Higuain egyéni akcióját csak szabálytalanság árán tudták megakadályozni.

46
    A vendégek kezdték a második félidőt, Albiol ki is passzolta az oldalvonalon kívülre.

46

Hihetetlen unalmas mérkőzést láthatunk, ez az Osasunának megfelel, a Realnak össze kéne magát szednie a szünetben, ha nem akar megint a média középpontjába kerülni egy rossz eredmény miatt.

45+1
    Coentrao szerezhetett volna vezetést, de nem találta el kiszorított helyzetből az üres kaput.

43
    Támadó szabálytalanság a szögletet követően, felszabadul Casillas kapuja.

42
    A hazaiak is elvégezhetnek egy szögletet.

41
    Jöhetne egy hazai kontra, de Cujedo hosszan szökteti magát.

40
    Modric szöglete kicsavarodik.

39
    Vendég szöglet jön.

38
    A félidő végére átveszi a kezdeményezést a Madrid.

37
    Callejon fejjel akarja átemelni Fernandezt, de kísérlete fölészáll.

36
    Alonso távoli lökete csúnyán mellé megy.

35
    Modric ad pazar passzt Coentraonak, aki középre tenné, de ott csak védőket talál meg a labdával.

35
    Callejon harcol ki bedobást a jobb szélen.

34
    Most a másik kapusnál a labda, Fernandez rúgja ki.

33
    Casillas szerzi meg a labdát, és kidobja azt.

32
    A hazaiak passzolgatnak, a vendégek visszaálltak a saját térfelükre.

31
    Sola kapott lesen egy labdát.

31
    A kontra végén Modricot állítja meg a hazai védelem.

30
    A szabdrúgást könnyedén megszerzik a Real védői.

29
    Coentrao szabálytalansága után 40 méterről jön az Osasuna.

28
    Kiegyenlített a játék, egyszer az egyik, másszor a másik csapat próbál helyzetet kialakítani.

27
    Pontatlanságok jellemzik most a meccset.

25
    Egy gyönyörű passz után Higuain maga mehetett kapura, a labda azonban picivel gyorsabb volt, mint amire a játékos számított, így nem tudott gólt lőni a csatár.

24
    Di Maria ad passzot Higuainnak, rá azonban figyel a hazai védelem. és megszerzik a labdát.

23
    A hazai csapat megszerzi a labdát, és ígéretes támadást vezethet.

22
    Di Maria kezezése végett jönnek a hazaiak.

21
    Egyéni hibát követ el egy hazai játékos, de a Real nem kontrázik, inkább felépíti támadását.

20
    Fernandez kirúgása után Albiol ment nagyot, ha nem lett volna ott, egy az egyben indulhatott volna.

19
    Felhőszakadás kezdődött Pamplonában, ez még érdekesebbé teheti a meccset.

18
    A vendégek nem azt nyújtják, amit többmillió ember várna tőlük.

17
    A szögletet követően jöhet a Real.

16
    Nino harcol ki a jobb oldalon szögletet.

15
    Remek labdát kap Alonsotól Higuain, kár, hogy az argentin játékos lesen találkozott a labdával.

14
    Alonso pontrúgása pontatlan.

13
    Rubén kap sárga lapot egy könyöklés végett, Callejon volt a szenvedő alany.

12
    Az első 10 percben nem láttunk magas színvonalú meccset, reméljük megváltozik.

11
    A támadás végén Damiá lő, de elkerüli Casillas kapuját.

10
    Az Osasuna kap szabadrúgást, megnyugodhatnak picit.

9
    Coentraot dícsérik társai, mivel egy szép szerelést mutatott be.

8
    Kéz miatt jön a Real egy pontrúgással, amit már el is végeztek.

7
    A hazai kapus Fernandez nem érttette meg magát védőjével, ezért ki kellett fejelnie a labdát.

6
    Egy gyors kontra után Higuain lövése szögletre pattan.

5
    Érdekes szituáció, az Osasuna játékosai szögletet reklamálnak(jogosan), de nem kapják meg.

4
    Újabb Real támadás, de az akciót les állítja meg.

3
    Xabi Alonso ad be egy szabadrúgás után, a hazai védőknek nem okoz problémát.

2
    Az első támadás a hazai csapat előtt adódik, de helyzetig nem jutnak el.

1

A játékosok már a pályán, mindjárt kezdődik az összecsapás.

Kezdősor:

CA Osasuna: Fernandéz - Damiá, Rubém, Lolo, Marc Bertán - Oler, Alejandro Arribas, Armenteros, Cujedo - Nino, Sola

Real Madrid Club de Fútbol: Casillas - Albiol, Arbeola, Fabio Coentrao, Varane - Xabi Alonso, Khedira, Modrič, di María, Callejon - Higuaín

Játékvezetők: Clos - Aguilar, Marco.

Az utolsó helyen álló Osasuna fogadja a Real Madridot Pamplonában. A hazai csapat nagyon rossz formában várja a találkozót, az utóbbi időben nem sok minden sikerül nekik.
    A vendégeknék sincs minden rendben mostanában, gondolhatunk itt a mellőzött Casillasra, aki most lehetőséget fog kapni, mivel Adán eltiltott. A madridiak a bajnoki címről már lemondhatnak, de szurkolóiknak mindent meg kell mutatniuk, hogy nehogy elveszítsék a bizalmukat. Az egymás elleni meccsek rendre Real győzelmet hoztak,

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.

Már a facebookon is elérhetőek vagyunk: Onlajnok.com
    Lájkolj és nem maradsz le egyetlen mérkőzésről sem!

Gólok:

Lapok:   13. Rubén (OSS), 45+1. Oier (OSS), 57. Armenteros (OSS), 70. Alonso (OSS), 90+1. Lolo (OSS) - 60. Kaká (RMA), 90+1. Özil (RMA)   76. Kaká (RMA)

Real Madrid: Casillas - Albiol, Arbeola, Fabio Coentrao, Varane - Xabi Alonso, Khedira, Modrič, di María, Callejon - Higuaín

Játékvezetők: Clos - Aguilar, Marco