Jugra Hanti-Manszijszk – Barisz Asztana 6:4 (vége) | Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Amur Habarovszk 6:5 (vége) | Lev – HC Slovan 3:4 (vége)
Jugra Hanti-Manszijszk
6:4 (4:1,1:2, 1:1)
Barisz Asztana
kedd 15.01.2013, 14:00 • Arena-Jugra • KHL

Jó mérkőzés volt, szinte folyamatos játékkal, a hazaiak végül is az első harmad jó játékával döntötték el a pontok sorsát, és azt lehet mondani megérdemelten győztek.

A vendégek a jelentős hátrányban is jól játszottak, a második harmadot meg is nyerték, de ez összességében kevésnek bizonyult a több gólhelyzetet kidolgozó és azokat jó százalékban értékesítő Jugra ellen.

A Barisz Asztanának még sokba kerülhet ez a vereség. (16:14:46)

Birjukov fogja Starcenko kapuvasról lecsorgó lövését

Ismét csak két gól a Jugra előnye, támadnak is a vendégek, veszélyes helyzet nélkül

55:02
    A Barisz gólt szerzett!
    DUSTIN BOYD egy centerezést követően közelről laposan lő Birjukov hálójába! 6:4 Assziszt: Rudenko, Starcenko

A Jugra gólt szerzett!
    Sitnikov balról ad be középre, ahol IGOR SKOROCHODOV közelről kotorja a hálóba a korongot! 6:3 Assziszt: Sitnikov

Zajlauov veszélyeztet a hazai kapu előtt, a korong a kapusé
    Gólok és gólpasszok: 5. Sitnikov (Magogin, Skorochodov), 8. Glazacev (Krysanov), 11. Skorochodov (Ibragimov), 18. Demagin (Glazacev, Starosta), 25. Krysanov (Glazacev), 50. Skorochodov (Sitnikov) - 14. Litvinenko (Savcenko, Zajlauov), 29. Spiridonov (Dawes), 36. Gavrilin (Krasnoslobodcev, Zajlauov), 56. Boyd (Rudenko, Starcenko)

Jugra Hanti-Manszijszk: Birjukov (Masalskis) - Pepeljajev, Grebeskov, Safronov, Ibragimov, Trončinský, Starosta, Djakov - Skorochodov, Magogin (C), Sitnikov - Krysanov, Demagin, Glazacev - Buljanski, Rybakov, Bocarov, Jacenko.
    Barisz Asztana: Jeremejev (Poluektov) - Mnacjan, Grigorjev, Novopasin, Hutchinson, Kairov, Rachmanov, Savcenko, Litvinenko - Spiridonov, Gavrilin, Puskarjov - Rudenko, Starcenko, Upper (C) - Dawes, Boyd, Savenkov - Zajlauov, Poliscuk, Krasnoslobodcev.

Játékvezetők: Kulakov, Olenin - Koposov, Otmachov