HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3:2 (vége) | Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 4:0 (vége)
Corona Brasov Wolves
4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
péntek 18.01.2013, 18:30MOL Liga

Meglepőn sima győzelmet aratott a Brassó az Érsekújvár ellen, és közelebb került a lehetőséghez hogy bekerüljön a legjobb négy közé, és ott lehessen a rájátszásban. (20:44:40)

A Brassó gólt szerzett!
    A hazaiak kihasználták az emberelőnyt, ANTAL ZSOMBOR a gólszerző. Gólpassz: Péter Róbert

18:45
    FODOR CSANÁD az újabb brassói gól szerzője. Gólpasszok: Pysarenko Evgenii, Bálint Zsolt

Kezdősor:

ASC Corona Brasov: Polc (Fülöp) - Wehrs, Pysarenko, Bonar, Zsók, Petres - Rawlik, Nagy, Péter, Antal, Virág - Hietamaki, Mastaleriu, Fodor, Imecs, Bálint - Borsos, Lőrincz, Basilidesz.

HC Nové Zámky: Krizan (Zíma) - Král, Hrudik, Stefanka M., Mikhailov, Mamonovs - Sucharda, Gábris, Ruzicka, Dobry, Uhnák - Teluskins, Joanidis, Klobúcnik, Barcák, Tarnóczy - Baron

Játékvezetők: Csomortani, Iliescu - Redai, Keresztes.

A mérkőzés 18:30-kor kezdődik!

Romániában Brassó városa fogadja az Érsekújvár hoki csapatát. A brassóiaknak fontos lenne a három pontos győzelem, hogy megmaradjon az esély a rájátszásra, de ugyanez mondható el a Nové Zámky csapatáról is, mert még közel sem lehetnek biztosak, hogy bent lesznek a legjobb négy között. Ha ránézünk a MOL liga tabellájára, akkor láthatjuk, hogy nagyon szoros a küzdelem a rájátszásért, és már csak ezért is szoros küzdelmes mérkőzés várható a mai jégkorong estén.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 4. Zsók (Wehrs), 12. Virág, 19. Fodor (Pysarenko, Bálint), 42. Antal (Péter)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) - Wehrs, Pysarenko, Bonar, Zsók, Petres - Rawlik, Nagy, Péter, Antal, Virág - Hietamaki, Mastaleriu, Fodor, Imecs, Bálint - Borsos, Lőrincz, Basilidesz.
    HC MIKRON Nové Zámky: Zíma (20.Krizan) - Král, Hrudik, Stefanka M., Mikhailov, Mamonovs - Sucharda, Gábris, Ruzicka, Dobry, Uhnák - Teluskins, Joanidis, Klobúcnik, Barcák, Tarnóczy - Baron

Játékvezetők: Csomortani, Iliescu - Redai, Keresztes